Skocz do zawartości

Pozycje Pozycjonowania-tajne metody czytaj tutaj


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Michal, a moze to jest metoda pozycjonowania naszego nowego kolegi? ;) Napisze sporo bezsensownych postow (czemu ludzie tak lubia to robic, nawet na forach nie zwiazanych z pozycjonownaiem, a ludzie Ci nie slyszeli i jeszcze przez 5 lat nawet nie uslysza o pozycjonowaniu), wstawi linki w podpisie, czy wystarczy strona www wpisana w profilu i mamy, jak sam temat glosi, tajną metodę pozycjonowania numer 32057396.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Normalnie zaraz się powieszę .

Mija już kilka ładnych miesięcy forum .

Cieszę się że jest tak dużo użytkowników.

Ale czasami mam ochotę wystawić za okno miskę plwocin królika. 8)  

Zapytacie o co chodzi.

...

...

Pozdrawiam

Coz... nie jest az tak zle... Ja jeden (moze jest nas wiecej ) wyczytalem na tym forum pare dobrych uwag, pare bzdur, pomyslalem, strzelilem stornke i sie trzmam niezle tak w altavista jak w google i msn... nawet onet nie jest zle..

Slowem forum jest THE BEST ! Dzieki za to ze jest !

Ja niestety na razie opowidam dowcipy i witam nowych, gdyz na udzielanie rad nie mam zbytnio czasu... Jedno pewne - jak ja umialem z tego forum wyciagnac info to inni tez powinni... widac im sie poprostu nie chce, a Ty tym nie powinienes sie martwic bo wylysiejesz do reszty...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastiszu Cześć dalsza.

Przed Świętami spotykam Panią Prezes firmy która zajmuje się pośrednictwem we Wszystkim.

....

....

Mija tydzień spotykamy się ponownie.Zapytuje czy przejrzała i przemyslała temat pozycjonowania..

A Ona na to.....

Patrzyłam w internet ale Mnie Pan "wkręcił" przecież to groszę kosztuję.

...

:neutral:

Moja odpowiedz w takich sytuacjach zawsze jest taka (programowanie baz danych): Prosze wiec wybrac te 5 groszy... wczesniej czy pozniej Pani wrci do mnie... ja poprostu znam swoja wartosc bo ZNAM SIE NA TYM. Pani pozostawiam wybor....

B. czesto skutkuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiecie co, nie chce tworzyć osobnego wątku(zresztą chyba ten post tu pasuje), ale chyba właśnie przestałem wierzyć w sens tego forum, dlaczego???

Otóż mając nikłą wiedzę na temat pozycjonowania, osiągnąłem pozycję 11 na hasło myślibórz w google, po przeróbce pliku index przez allegrowicza wzniosłem się do pierwszej piątki wyników.

Potem znalazłem to forum, naczytałem się co jest dobre a co nie, jak to wszystko wyglądać powinno i w ogóle, postanowiłem poprawić serwis chciałem przystosować do Xhtml, wcześniej miałem układ oparty na tabelkach(szkielet na bazie darmowego layota z Xary, top zresztą wciąż z niej jest, tylko dodałem swoje elementy), poza tym zlikwidowałem komentarze ze słowami kluczowymi i zbędne meta tagi, poprawiłem linki zostawiając tylko te, które mają PR>2, myśląc, że to powinno umocnić moją pozycję nie wiedziałem, że wbijam sobie nóż w plecy... Dziś sprawdzałem pozycję w google...12pozycja... czyli gorzej niż gdy byłem na niby całkowicie niezgodnej ze standardami tabelkowej architekturze ze zbędnym kodem itd. gorzej niż gdy pozycjoner za 10zł nawciskał pełno niby niedozwolonego kodu...

Wiem, że strona nie jest idealna, nie jest jeszcze w pełni zgodna, są błędy ale już we wszystkich przeglądarkach jakie mam dobrze się wyświetla, kod wydaje się prawidłowy, czysty i przejżysty ale pytam co z tego, skoro wszystko czego się tu nauczyłem okazuje się tylko i wyłącznie kitem wciskanym takim jak ja, co to wierzą że wszędzie powinny być przestrzegane jakieś zasady.... przesadzam???

Udowodnijcie proszę, że to co piszecie o etyce pozycjonowania, o sposobach, standardach, że to wszystko to prawda, a nie zwykłe pozbywanie się konkurencji(chociaż w moim przypadku to żadna ze mnie konkurencja, ja po prostu chciałem rozreklamować miasto). Nie wiem czy jest sens trzymania się etyki, ostatnio złamałem swoją zasadę, zarejestrowałem się w Link-vault, lecz to nie działało, dziś zarejestrowałem się w linkorze, a przecież obiecywałem sobie, że nigdy nie zamieszcze linków, banerów, reklam nie związanych z Myśliborzem(to nie jest strona dochodowa, to moja pasja). Przepraszam za ten wyjątkowo pesymistyczny post, ale tak to dzisiaj czuje.. ;)

PS. zapewne większość odpowie, za mało się naczytałeś..ale to nie jest już śmieszne. pozdrawiam RafS :P

Wybierz się na Wirtualny Spacer

Zapraszam do mojego miasta Myślibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przeróbce pliku index przez allegrowicza

Musi skubany znać sekwencję dostępową. Jest modyfikowana raz w tygodniu i - w zależności od poziomu inwestycji - gwarantuje obecność w top 10, top 3 lub no 1, niezależnie od aktualnej konkurencyjności frazy.

Sekwencję znaków "wszywa się" w head lub w ostatnich 5 linii kodu indexu. Co ciekawe, algotytm umożliwia stosowanie logicznych ciągów znaków, więc niewtajemniczony praktycznie nie ma szans, na rozkodowanie.

Są w Polsce dwa miejsca, w których można kupić aktualne sekwencje. Cena jest uzależniona od liczby zwracanych wyników. Kupuje się to w pakietach 0-5tys, 5tys-50tys,... itd. Tu oczywiście ceny są przystępne, więc alllegrowicz może wystawić w cenniku 10 zł, które pomnożone przez masówkę daje stosowną nadwyżkę. Schody zaczynają się na poziomie 20mln-25mln wyników. Tu ceny wywoławcze sięgają 50 tys. i więcej.

W kontekście w/w masz rację twierdząc że:

wszystko czego się tu nauczyłem okazuje się tylko i wyłącznie kitem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to wina usunięcia tabelek. Specjalnie kazaliście to zrobić, żeby konkurencji pospadały pozycje i żeby wam płacili! To jest kolejny tajny sposób na pozycjonowanie! Na szczeście ja zostwaiłem tabelki i się nie dałem ;)

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności