Skocz do zawartości

Pozycje Pozycjonowania-tajne metody czytaj tutaj


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale mniej więcej po ok 80 latach ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżli chodzi o pierwszą pozycję to na to nie liczyłem, chciałem utrzymać się w pierwszej piątce, lub chociaż na pierwszej stronie wyników. Kilka stron przede mną ma niższy PR, a co do ilości linków, to 4 kwestie:

1) kilka stron ma mniej linków

2) gdzie sprawdzacie ilość linków, bo ja używałem tego narzędzia podanego w dziale narzędzia na top25web.com i na hotscripts.pl, ale oba pokazują inaczej

3) zobaczymy co da linkor

4) dzisiaj jak sprawdzalem na hotscripts.pl to ilosc linkow spadla z 539 na 353, jak to możliwe???

Co do tej sekwencji dostępowej, co to za potwór??? Nie wiedziałem, że coś takiego istnieje :shock:

Ja wiem, że wiedzy tu u was jest mnóstwo, tylko jak rozdzielić ziarno od plew???

Ja nie oczekuje, że dziś czy jutro będę pierwszy, załamało mnie jednak to, że działania które miały pomóc zaszkodziły ;)

No nic, może jutro będzie lepszy dzień i znów tu wrócę i znajdę coś co mnie natchnie na tyle, że zrozumiem gdzie tkwi mój błąd i jak go wyeliminować. Dzięki za rady, pozdrawiam.

Wybierz się na Wirtualny Spacer

Zapraszam do mojego miasta Myślibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz się pozycjonować a'la allegro, to spoko wszystko pójdzie szybko - szybko wzbijesz się do góry i jeszcze szybciej spadniesz... Wystarczy zrozumieć, że to nie jest proces trwający dzień czy dwa...

Tak jak już ktoś pisał, trzeba czytać, czytać i jeszcze raz czytać - gdy przyszedłem na to forum, to myślałem, że wiem prawie wszystko i o pozycjonowaniu i o html, gdy poczytałem je tydzień zmieniłem zdanie... wiem nic, dlatego trzeba uzupełniać te braki i czytać, próbować, kombinować.

Na koniec, odnośnie tematu, kolejny tajny sposób pozycjonowania. Facet, dla którego teraz robię stronę (tylko stronę) powiedział, że jego znajomy zdobył 2 miejsce w wp, bo... zadzwonił do admina i o to poprosił. Tak więc panowie, za telefony i do roboty!

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

kurcze juz chcialem napisać że jednak wiedza tu zdobyta do czegoś mi się przydała, bo wczoraj strona znów pojawiła się na pierwszej stronie wyników... chciałem, ale dziś znów jest tam gdzie była przedwczoraj :)

Google robi mnie w balona :x

Wybierz się na Wirtualny Spacer

Zapraszam do mojego miasta Myślibórz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niewiem o co chodzi ale ktośm może mi powiedzieć

:D

Raczej nie to tajne :) 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć!

Ja czytałem ostatnio o linkach sponsorowanych w NetSprincie - Polska wyszukiwarka internetowa jakby ktoś nie kleił ;)

No i namówiłem ojca, żeby się tym zainteresował i zrobił reklamę swojej firmy w necie. Za jakieś niewielkie pieniążki otrzymał pakiet chyba 12 000 odsłon na czołowym miejscu w wyszukiwarce NS, wp, o2 i jeszcze masy innych dla wybranych przez siebie haseł. Siedzi teraz w panelu użytkownika i obserwuje kampanię.

Jeszcze mnie nie wydziedziczył :D

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam na linku :

https://www.google.com/search?hl=pl&c2coff=...btnG=Szukaj&lr=

sa dwie wypozycjonowna przeze mnie strony co prawda jaguar to sprawa 1 miesiaca, ale malgosia trafiła tam po półtorej tygodnia !

To tez jest dobre numer jeden jak ktos by miał watliwości :D, ale to akurat jest czysty przypadek, choć w moim namierzeniu to jest haczyk na googla:

https://www.google.com/search?hl=pl&c2coff=...erowych&spell=1

i wcale nie uwazam ze sie na tym znam, troche inwencji, troche informacji i efekt jakis powinien być.

Życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale nie uwazam ze sie na tym znam, troche inwencji, troche informacji i efekt jakis powinien być.

no kurcze we właściwym dziale zapodałeś , było nie było tajne metody :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chcecie wchodzic i zobaczyc haczyk na googla to wchodzcie bezposrednio ma :

https://cennik.e-mo.com.pl/

bo zawyzacie mi statystyki klikajac na ten link w googlu:

https://www.google.com/search?hl=pl&c2coff=...btnG=Szukaj&lr=

także jeżeli możecie to bezposrednia na cennik :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności