Skocz do zawartości

Pozycje Pozycjonowania-tajne metody czytaj tutaj


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to teraz prosze o wynagrodzenie 100 zł za 5 minut mojej cennej pracy :yahoo: (można zamienić na wypozycjonowanie 2 stron :D pod słowem "hosting, serwery" a także "dzwonki polifoniczne")

Pozdrawiam

83856[/snapback]

No co ty :D 5,59 stawka z Allegro się należy :P

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czas na odgrzebanie wątku bo dzisiaj wychwyciłem coś specjalnego :)

Wprawdzie czytanie takich bzdur staje sie powoli nudne (i zazwyczaj człowiek je ignoruje) ale w tym przypadku jest kilka interesujacych kawałków :)

Wystawiam to na swoim serwerze bo tam chyba to skasował moderator albo (wersja oficjalna) była awaria bazy.

https://normanos.com/_hasiok/poradnik_fahofca/

Wypunktowałem kilka zabawnych kawałków ale to nawet nie polowa :)

Michalowi najbardziej sie spodobalo "Old Death, jezeli ten poradnik pisales sam to respect !" oraz fajny skrypt: poz.freeall.webd.pl/pagerang.php :D

mi za to najbardziej podobał sie kawałek "Nieznam tej sztuczki ponieważ jej poznanie kosztowało by mnie 10zł ale jak sie dowiem to tu napisze."

:D

Zwóciłem uwage, że to głupoty ale do akcji wkroczył groźny młodociany moderator odgrażając się netykietą :)

Miłego czytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<meta name="blacklist" content="oprócz mojej strony, (wskaż tutaj liste stron konkurencji)">

i to jest to :D

dzięki Diwi

dysponuje wersją zmodyfikowaną na prywatny uzytek a że jestem po paru browarach to Wam udostępnie

<meta name="blacklist" content="oprócz mojej strony, sandbox+ban = wszyscy przed moja stroną">

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto autor "poradnika" dzisiaj ...

Ja też pisałem ponownie art dwa razy i zały czas znika

Ojej :D

[edyta]

Ze zrzutu z tamtego forum na stronce normanosa:

A dodam, ze nie znam sie na CEO (pozycjonowanie), nie jestem specem, który tworzy cudowne metatagi.

:D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności