Skocz do zawartości

portal - wskazowki cenne jak zloto


invx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poczytalem, zarejstrowalem sie :)

i napisalem

www.stalowe.info - stronka ma kolo pol roku, dodaje ja do katalogow SEO, staram sie optymalizowac kod ... i niestety zawislem na 5 dziesiatce ... nafraze stalowa wola ;)

Co dalej robic ?

co zmienic w kodzie ?

jaka strategie dzialania przyjac aby bykly efekty ?

czy nic nie robic i tylko czekac cierpliwie az nadejda lepsza czasy ?

Stalowa Wola - Portal Stalowa Wola

Tuning

Emotikony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

invx-ie, a pomyśl, po co Ci właściwie pozycja w Google? Czy jak szukasz czegoś o Stalowej Woli, to szukasz przez Google, czy na znanych Ci już z innych źródeł stronach?

W przypadku serwisu lokalnego (szczególnie w mieście tej wielkości) najważniejsza jest treść. Jeśli będzie najciekawsza w okolicy, to w ciagu kilku miesięcy same powinny się pojawić setki linków i to ze stron związanych z okolicą. Patrzę do Ciebie i nie wiem po co mam w newsy zaglądać, jeśli wcześniej mogę je poczytać na stronie Echa Dnia. Staraj się o więcej informacji autorskich, których nie ma gdzieindziej. Idea jest dobra - żeby inni tworzyli treść oprócz (a później nawet zamiast) Ciebie, ale najpierw musisz włożyć wiele pracy od siebie.

Pomyśl o promocji pozainternetowej - w mieście sprawdzają się wlepki, dogadaj się w sprawie patronatu medialnego nawet małych imprez, dzięki czemu znajdziesz się na plakatach. Pewnie się nie spodziewasz, ale lokalni dziennikarze chcieliby z Tobą porozmawiać. Po kilku tekstach w prasie lokalnej oglądalność od razu skakała mi kilkukrotnie i wielu już zostawało na stałe. Bo o stałych użytkowników Ci raczej chodzi, nie o przypadkowych z Googla.

Jeśli jednak zależy Ci na pozycji, to skup się na linkach tekstowych, a nie buttonach, jak na stalowa.of.pl, czy na tarnobarcie (do buttonów nie ma nawet alta). Pomyśl o zdobyciu-wymianie linków, przede wszystkim ze stronami lokalnymi, ale nie ograniczającymi się tylko do Stalówki - od Janowa po Tarnobrzeg, od Niska po Sandomierz.

Nie skupiaj się na pozycji, ale przede wszystkim pracuj nad serwisem. Dobra pozycja przyjdzie sama, bez zabiegów pozycjonujących!

Wiem co mówię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności