Skocz do zawartości

Miód (gryczany) a kac i ciśnienie


falkonetti

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10.12.2017 o 14:44, jimmi napisał:

jeszcze tak zwane "zioło" ma właściwości obniżające ciśnienie. A wizyta u lekarza to dobry pomysł.

Na trzeźwo mam dobre ciśnienie około 135 (jak schudnę nieco ze 110 kg to będzie jeszcze niższe). Wy se posprawdzajcie (Ci którzy lubią się napić) jakie Wy macie na drugi dzień, gdy alkohol już nie działa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kup sobie witaminę C, tylko taką w proszku CZDA (czysta do analizy). Płaską łyżeczkę, około 5gramów na dzień. Ja dodaję jeszcze do szklanki wody razem z witaminą łyżeczkę miodu żeby nie było takie kwaśne. Ciśnienie codziennie 120/80 Przy okazji wyrównania ciśnienia można pozbyć się alergii i mnóstwa innych dolegliwości z układem krążenia. Cały sekret w ilości tej witaminy.

 

Nie chcę tu nikogo reklamować, ale Pan Zięba na swojej www w zakładce suplementy -> inne ma dobrą witainkę. Można kupić gdziekolwiek.

Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe https://elektrasklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu, powinen zacząć od rozeznania w temacie, bo jak on uważa, iż alkohol zwłaszcza wino obniża ciśnienie (czemu przeczy nauka, lekarze i pewnie wasze doświadczenie) a tym samym jest antydesperantem (gdzie większość osób po % chce się zabić ;)

 

Po pierwsze dostała tarczyca, wypłukałeś potas i magnzes, wrzuciłeś za duży bieg gdy idzie o metabolizm

 

Co do parowania alkoholu z organizmu, skąd masz pewność, iż po takim okresie go nie było, jakieś badania?

 

Nie piję od 10 miesięcy (od 8 na stan zdrowia) zupełnie nic, i jak widzę tych gości co wpadają na SOR to masakra, w garniaku, ledwo się trzyma i awanturuje, rano zaskoczony że osikany, bo przecież tylko spał

 

Nadciśnienie, tarczyca itd powodów takiego stanu rzeczy może być wiele, najlepiej nie pić ;) a że chciało ci się coś słodkiego, normalnie wypłukałeś cukier (pod postacią glukozy)

 

Tylko złą rospiskę dałeś, dodałbym miód, czosnek oraz cytrynę (ten pierwszy stosowany przy schorzeniach serca, niekiedy nadciśnieniu)

 

Miałeś mega kaca i wypłukany organizm, czasem przygotowuje się coś przed a nie cierpi po piciu (według mnie, przekroczyłeś dawkę 2.5% temu tak dostał organizm)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności