Skocz do zawartości

Kto chce nobla?


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

Trafił mi się jakiś flustrat, który non stop oskarża mnie o oszustwa, kłamstwa i ciągle pisze, że mam sie puknąć w głowe i mam zacząc myśleć. Wiem, wiem nie nalezy karmić trolli ale ten jest wyjątkowo upierdliwy :)

z całej korespondencji mozna wyciagnąc dziesiątki kwiatków ale ja tylko chciałem zaprezentowac ten ostatni:

Masz swoje bzdurne racje... [...] Jak mi wytłumaczysz jaką korzyść ma osoba której jest ten link* to dostaniesz zapewne nagrode nobla:)

Zawsze wydawało mi się, że strony rozpoznawane są w necie poprzez adresy, a nie słowa czy opisy linków:)

ehh,wez juz lepiej nic nie pisz.bo...

[...]

Wymagane minimum myślenia!!

* - tam był link do googla i site:www.serwisu "fraza anchora"

też macie takie "przygody"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie ostatnio przytrafil jeden psychol, ktory koniecznie chcial zebym umiescil jego banner powyzej wszystkich innych. Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze wlasciwie facet nie mial nic do zaproponowania.

Do samego konca tlumaczylem, ze ni moge umiescic jego banera wyjze, jezlei on nie ma zadnych kart przetargowych.

Oferowal mi link ze swojej strony, ale dla mnie to niewiele znaczy, bo mial slaby pr, a poza tym juz nie zalezy mi tka na pr.

Ja mowie facetowi, ze moge go umiescic za darmo, ale znacznie nizej, ale facet z uporem maniaka chcial, zebym wrzucil go na sama gore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to jescze mało ja mam lepszych klientów.

Strony tanczące fioletowe zamawiają z fontanną pośrodku.

Nie podają tekstu na stronę tylko ja mam tworzyć.

Codziennie dzwonią i pytają czy moze Google się zlitowało i poszli o 500 oczek w górę

itd.

Praca z klientem to praca z klientem ;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca z klientem to praca z klientem

Ja jeszcze nie pracuję (tylko dorabiam, ale jeszcze nie trafiłem na jakiegoś wrednego typa - wszytko przede mną).

Dużo ludzi korzysta z formularza na mojej stronie do wysyłania maili do mnie.

Oczywiście dostaje listy typu:

Mam problem, chcialbym odwdzieczyc sie pewnej osobie i wlamac sie jej na gg, nie z zadnym zlym zamiarem czy cos takiego. Nie mam dostepnu do jego komputera itd. Jak moglbym to zrobic nie uzywajac najlepiej zadnych programow czy czegos w tym stylu? Prosze o szybka odpowiedz na maila:

ale po prostu je olewam.

Ostatnio jakiś idiota napisał: (ocenzurowałem tekst)

komentarz =>  czemu ty jestes tak pop<piiip> ty chyba nie masz co robic krwa takiego z<piiip>  widze pierwszy raz w zyciu idz sie lepiej powies bo ktos cie na prube zrobil; i zapomnial utopic!!!!! pojebie a siostre masz szkaradna jak <piiip_z_błędem> twazowe oplacila ze taka morda pop<piiip>??? a ty pewnie wygladasz nie lepiej gdybym mieszkal blizej wawy to bym cie znalaz i bym ci nap<piiip> w ten glupi leb to moze bys zmadzal

strona => kontakt

from => @pollo rzeszow podkarpacka hollyg@ns

Ten idiota też prawie to samo napisał w mojej księdze gości, więc mam jego adres IP, ale szkoda czasu marnować.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czesto tak ze robie cos co mi sie bardzo podoba, jestem z siebie zadowolony a tu klient mówi:

- to szare stonowane tlo jest zbyt ponure - zamiast tego fioletowe,

- a te napisy czarne moze zielone - beda lepiej widoczne

- i wszystko w czerowne paski - bedzie bardziej kolorowo

no i konczy sie to tak, ze w portfolio mam 6 prac bo do reszty sie nie przyznam :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E to pól biedy :mrgreen: wytłumacz gościowi że podlicznie trwa ostatnio ok 90 dni w Google

Pytanie klienta a nie może Pan ich pośpieszyć :mrgreen:

A na powaznie praca z klientem to mordęga.

Każdy klient ma własny charakter .

I trzeba się dostosować. ;) 8)

Bronić się można tylko umową prawną i co chwila podsuwać ja klientowi pod nos.

Niestety jest taka grupa klientów do których nie można po dobroci.

Klienci (ci gorsi inaczej) składają się na

1).Upierduchów (zamęczy cię o wszystko)

2).Naukowców (wszysko mi powiedz a wtedy się zastanowię)

3)Cwaniaków (ja wiem lepiej)

4).Drewnianych (rozmowa ze stołem)

5)Liczygroszy (ty mu podajesz najmniejszą mozliwą cenę -po wręcz swoich kosztach a On dzieli ją na 2)

I takich klientów jak najmniej życzę

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się jakiś flustrat, który non stop oskarża mnie o oszustwa, kłamstwa i ciągle pisze, że mam sie puknąć w głowe i mam zacząc myśleć

moze tak trzeba? :P (zart)

a co do klienteli - narazie nie pracuje (za malo latek), ale czasem mi pare groszy wpadnie za jakas strone czy skrypt albo wypozycjonowanie. dotychczas sie nie spotkalem z jakimis wrednymi typami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego to ja zawsze dobieram sobie Klientow ;]

a nie Oni mnie... :] Ale Oni mysla ze jest na odwrot :twisted:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam czesto tak ze robie cos co mi sie bardzo podoba, jestem z siebie zadowolony a tu klient mówi: 

- to szare stonowane tlo jest zbyt ponure - zamiast tego fioletowe, 

- a te napisy czarne moze zielone - beda lepiej widoczne 

- i wszystko w czerowne paski - bedzie bardziej kolorowo 

no i konczy sie to tak, ze w portfolio mam 6 prac bo do reszty sie nie przyznam :]

Znam to z kads myslisz ze jus strona jest ok przychodzisz do czlowieka a on nawciska badziewiow i strona jest brzydka.

Najgorzej jesli zrobisz stronke, rozklad elemntow na stronie a przychodzisz do czlowieka on nie wie co zmienic a za 2 tygodnie dzwoni do ciebie i mowi ze ten kolorek jest za bardzo szary lub jakis inny czy moglbys przyjechac i pokazac mu kolory do wyboru na zywo zmieniajac na stronie egggh....

Najbardziej lubie ludzi ktorzy mowia zrobcie na mstrone zeby bylo dobrze. Przychodzi sie z projektem a czlowiek mowi zmien to, to i to. Od razu wie czego chce i jakich zmian dokonac.

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak w wyglądzie strony zmiany to nie jest tak źle gorzej jak wszystko zrobione 10 razy potwierdzone przez niego, a on chce zaczynać zmieniać całą strukturę bazy.

"Jednak ten panel się administracyjny się nie sprawdza, proszę dodać do bazy kategorie producenta, opis wyszukiwanie po producencie hmm i czemu do mebla moge przyporządkować 30 typów obić, zróbmy tak niech każdy producent ma grupę do 100 obić..."

i okazuje się że tydzień pracy poszedł się p....ć.

Tragedia jest też jak za decyzje odpowiada np. 3 gości i np 2 babki...jednego dnia słysze że tło brązowe ma być, drugiego że Pani Jola stwierdziła że niebieske, a trzeciego dnia dostaję okładkę książki z trzema kolorami, że Pani basia tak to widzi .."

a po 4 tygodniach telefon

"Jednak wróćmy do tego co Pan proponował"

Kiedyś nawet myślałem o otwarciu strony, gdzie można by dodawać

stwierdzenia typu A Klient powiedział...Zapewne każdy by się miał czym pochwalić

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wspolpraca z kobietami nie byla zadawaljaca :)

Wlasnie czesto nie wiedzialy na jaki kolor sie zdecydowac i jak to kobiety maja w zwyczaju zwracaly uwage na detale nie patrzac globalnie.

W tym miejscu chcialbym powiedziec ze znam rowniez inne kobiety bardziej zdecydowane ale jakos nie mialem szczecia z takimi wspolpracowac.

Jezli chodzi o baze danych czy jakas aplikacje tak to jest jak mowi sie firmie prosze przygotowac to, to i to zebysmy wiedzieli jak to ma wygladac a zamiast matrialow czy informacji slyszy sie jak zrobice to wtedy zmienimy. Czasmi to tak jak zbudowac dom i nagle wymieniac fundamenty :)

Check email deliverability tool Maildog

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego to ja zawsze dobieram sobie Klientow

a nie Oni mnie... Ale Oni mysla ze jest na odwrot

szukam pracy

;)

Zacytuję maila którego wczoraj otrzymałem pod jednym z firmowych adresów:

Swietna strona ,żadnych zdjęć..Pozdrawiam ,trzymac tak dalej!!!! Aha zmieńcie firme która robi wam tę stronę...

Padłem! :)))))))))))))

Pozdrawiam, J. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności