Skocz do zawartości

Filtr ?


uve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od miesiąca pozycjonuje stronę www.dzwonki-smsy.pl

Staram sie stosować rożne anachory... i nie przesadzać z linkami.

Niestety pod hasłem dzwonki strona znalazla sie na miejscu 413 natomiast

allinanchor wskazuje miejsce 38.

Czy wiec to już filtr ? Czy może google powoli będzie wyrównywać

różnice ?

Pozdr.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest wtedy gdy strona jest wysoko przez jakis czas a potem spada w otchlan [wyjatkiem moze byc FSB] i tam pozostaje przez conajmniej kilka tygodni. Google ma czasami wachania tak ze strona potrafi pod dana fraze wylecic na kilka dni z TOP10 poza TOP500.

Jesli pozycjonujesz ta strone pod te haslo dopiero od miesiaca to calkiem normalne ze zajmujesz taka pozycje, potrzeba czasu aby linki nabraly mocy i zeby Google uznalo przyrost za naturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie się tym nie przejmuj, allinanchor troche szwankuje ostatnio to raz a dwa przedmówca już napisał o czasie (ostatnio coraz dłuższym) na zaobserwowanie wyników pracy

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też miałem coś takigo, że allinanchor wskazywał na filtr ale po ok 3ch miesiacach linkowania witryna wskoczyła do top3 także jeżeli nie będzie Ci witryna awansować po 2ch miesiącach to wtedy dopiero zacznij się martwić

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie stosować rożne anachory...

A co to jest ten anachor ??? Jakieś czary mary ???

nazwa linka, masz w stopce: radio internetowe , a róznicowanie będzie polegało na zmienianiu raz na "radio internetowe", innym razem "radio w internecie", itp najlepiej na frazy które są wyszukiwane w google najczęściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ten anachor ??? Jakieś czary mary ???

nazwa linka, masz w stopce:

w stopce jak już to jest anchor text a nie anachor....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa linka, masz w stopce:

w stopce jak już to jest anchor text a nie anachor....

A może nazwiemy to nareszcie jakoś po polsku...

Tekst zakotwiczony to prawie jak serwer przy kei

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No własnie, czy to filtr? Jakie są sposoby by to sprawdzić?

Jeszcze wczoraj wieczorem sprawdzałem pozycję strony w google i z radością stwierdziłem, że się wspięła o 2 miejsca na pierwszej stronie. A już dziś rano załamka. Strony ani widu ani słychu w wynikach (druk wielkoformatowy). Sprawdzam na inne słowa kluczowe i również lipa. Dopiero gdzieś tam daleko widzę podstrony w wynikach, a głowna gdzieś zniknęła. W końcu po wpisaniu mało istotnego słowa kluczowego (tani druk wielkoformatowy) widzę, swoją stronę główną i podstronę na pierwszych pozycjach.

Zdrowy rozsądek mówi mi, że to filtr, ale chciałbym zapytac co Wy na to?

Filtr czy nie filtr i co mam robić dalej?

Strona: www.tanidruk.org

Klucze: druk wielkoformatowy, wydruk wielkoformatowy

Obiekty przemysłowe - producent konstrukcji stalowych w tym hale stalowe

Stajnie, konie - firma Gillmet produkuje stajnie, ujeżdżalnie, boksy na konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fraza wydruk wielkoformatowy

Data Center Position

66.249.93.104 4

64.233.179.104 4

216.239.51.104 4

66.102.9.99 4

66.102.9.147 4

66.102.9.104 4

66.102.7.99 4

66.102.7.147 4

66.102.7.104 4

66.102.11.99 4

66.102.11.104 4

64.233.189.104 4

jak dla mnie to masz 4 pozycje

fraza druk wielkoformatowy pozycja 6

Data Center Position

66.249.93.104 6

64.233.179.104 6

216.239.51.104 6

66.102.9.99 6

66.102.9.147 6

66.102.9.104 6

66.102.7.99 6

66.102.7.147 6

66.102.7.104 6

66.102.11.99 6

66.102.11.104 6

64.233.189.104 6

216.239.53.99 6

216.239.53.104 6

216.239.39.99 6

216.239.39.104 6

216.239.37.99 6

216.239.37.104 6

google dalej miesza i może mieć czkawkowe wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google dalej miesza i może mieć czkawkowe wyniki

niezła czkawka :D

wyniki dla datacenter też sprawdzałem, ale co po nich jeśli po wpisaniu klucza w wyszukiwarce nie ma strony. Klienci jej nie widzą :blink:

Wiadomość z ostatniej chwili: strona wróciła do wyników. ufff ale gogiel napędził stracha. Pewnie dostawałem wyniki z jakiegoś lipnego centrum data.

Słowo daję, kiedyś dostanę zawał he he

Obiekty przemysłowe - producent konstrukcji stalowych w tym hale stalowe

Stajnie, konie - firma Gillmet produkuje stajnie, ujeżdżalnie, boksy na konie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też miałem coś takigo, że allinanchor wskazywał na filtr ale po ok 3ch miesiacach linkowania witryna wskoczyła do top3 także jeżeli nie będzie Ci witryna awansować po 2ch miesiącach to wtedy dopiero zacznij się martwić

hehhe.... nawet po 3 miesiacach nie ma sie co martwic..Google widze ze i dla polskich fraz powoli zaczyna wprowadzac aging delay co na zachodnie popularne frazy juz jest norma od dawna..bardzo dawna :) ja mam na moja ang fraze od kwietnia i nie przejmuje sie ... ostatnio skonczyl mi sie aging delay dla innej domeny po 8 miesiacach..a widac to po tym ze na glowna fraze przez te 8 miesiecy albo byla na ostanich podstronach albo wogole jej nie bylo w serpie a teraz nagle wskoczyla dosc wysoko.. :( To samo ma z reszta yahoo.ale czas okres jest krotszy nieco... widac juz nie bedzie tak latwo z pl frazami jak dotychczas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności