Skocz do zawartości

Pierwsze zarobione pieniądze


Dustean

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
to bya nagrywarka CD za 500 zl
heh ja swoją nagrywarke (x6 speed) sprowadzałem ze stanów za pół ceny bo w Polsce musiał bym wydać z 1600zł :) Bo aż mi sie słabo robiło (jak jej jeszcze nie miałem) że za nagranie krązka musiałem dać z 20-40zł . A jak ją wreszcie podpiąłem do kompa to sytuacja sie odwróciła :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierwsze pieniadze jakie zarobilem to przeimprezowalem...

a za pierwsze pieniadze zarobione na mojej firmie to sobie wykupilem miesieczny abonament w ZUSie :( (ten wiekszy)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pierwsze pieniądze na necie zarobiłem na dodawaniu stron do katalogów. Jak miałem już parę groszy na koncie zauważyłem, że dobrze sprzedają sie wszelakie bazy danych (opisy gg itp.) więc kupiłem pokaźny komplet z myślą o odsprzedaży. Po paru dniach od kupna tych baz byłem już "na plusie". Kasy na koncie znowu przybywało więc zainwestowałem w domeny, serwisy a do baz danych skombinowałem skrypty i postawiłem serwisy oraz katalogi (które stawiam cały czas:)). Tak więc większość kasy szła na kolejne inwestycje. Ale też część została przepita i przepalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonywałem jakieś drobne zlecenia czy coś takiego to wydawałem na coś... to co sie kupuje, jak kasę, która sie ma w portfelu. Dopiero od października zacząłem myśleć przyszłościowo (ślub itd.) i zacząłem od chyba 30 złotych, które miałem na koncie, a po 3 miesiącach miałem serwisy warte ok 3k złotych. I praktycznie każdą złotówkę inwestowałem, w nowy serwer domenę, stawiałem stronę, pozycjonowałem (heh ...linkowałem + optymalizacja :D) i sprzedawałem cześć, a cześć służyła mi jako zaplecze. Dla przykładu powiem, że za jeden dobry sprzedany serwis można było kupić kilkanaście domen + baz danych ze skryptami, bądź skrypty samemu napisać trzeba było.

Zaczynałem od kilkunastu (może tak jak powiedziałem wcześniej 30) aby po 3 miesiącach mieć 3k w serwisach. Obecnie w sumie mam z 1,5k w serwisach, ale w serwerach i domena czekających na serwisy z 500 + kilka większych wydatków ... Nowy garnitur, komórka wsio mająca dla dziewczyny itd. I na koncie ładnych parę stówek.

Dziś w markecie była sytuacja, że na jakimś produkcie nie było kodu i kasjerka zadzwoniła aby ktoś przyszedł, zobaczył, powiedział i aby mogła naliczyć. Dzwoniła 5 razy i łaskawie po ok 10 minutach (poważnie, aż tyle!) przyszedł ktoś, ale przez te 10 minut chyba wyobrażacie sobie jak ludzie umilali życie kasjerce... i to wszystko za 500-650 zloty na rękę.

Wystarczy zrobić 2-3 strony, zainwestować w linki z pr6, pr7 i jak już złapiemy pr6, p7 sprzedawać. Z samych tych 3 stron (licząc, że jedna ma pr7, a 2 pr6) miesięcznie można wyciągnąć 1500-10 000 złotych... (na pr7 widziałem kiedyś ofertę za 999 zloty - 1 link - 1 miesiąc. Ograniczenie do 10 linków....).

Jednym słowem INWESTOWAĆ.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ciekawe jak czlowiek moze wykorzyytac hajs hehe .

Co do mnie to pierwsza kase z ADSENS ktora dostalem po 3 miesiacach prawie czekania ( jakies problemy z wysylka )

zafundowalem sobie podroz mojego zycia jak narazie :) na wyspy kokosowe raj na ziemi bylo tak pieknie ze chcialem zwiac z motelu

i zostac na poczatku wolontariuszem uczyc np. dzieci informatyki i zyc jak mnich chocby tylko dla tych pieknych plaz,palm i dawaniu wiedzy potrzebujacym, ale jedno co mi najbardziej utkwilo to swietne monety tej malej wysepki hehe na luzie palma i konik morski ;)

od tamtego czasu zawsze mi odbija przez te zetoniaki Palma ,a tak poza tym to chce tam wrocic tylko musze juz rozkrecic biznes

na etapie 2 do 5tys $ miesiecznie i najlepiej w internecie :D

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności