Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz zapewne bedzie tak jak napisał Kyo - bedą próbowali za wszelką cene utryzmać sie u żlobu i czekac aż sprawa przycichnie

Jak na mój gust to trudno będzie im to wyciszyć. Wszystkie media o tym trąbią.

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Renka im pokazała!

"Odsunęliście Andrzeja od władzy to teraz ja wam pokaże! Wara od Endriu!! ;)"

Oczywiście to żart, ale i tak brawo za to co zrobiła.

No i ten facet z PISu czerwony na twarzy, wkurzony na maksa i totalny brak jakichkolwiek sensownych argumentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu debatować...

Ja mam nadzieję, że przez taką akcję mniej rozgarnięta część społeczeństwa,

która głosuje na tych pacanów, już ich nie poprze przy urnie.

Swoją drogą Beger to też niziny, ale przynajmniej zrobiła jedną pożyteczną rzecz... ;)

Pozdrawiam.

Wywiad z UPR

Zapoznaj się, a może zmienisz swoje poglądy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz przed wyborami jak ten caly syf w kampanii widzialem,

to wiedzialem na kogo nie glosowac

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to trudno będzie im to wyciszyć. Wszystkie media o tym trąbią.

tak teraz dzis, może jeszcze za miesiac ale jesli skleca kolaicje z PSL i ten sejm doczeka jakims cudem konca kadencji to kto bedzie o tym pamietać za 3 lata ?

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś to nagranie mnie nie zdziwiło, od dawana wiadomo że tak się ,,rządzi" ;)

Najfajnieszje jest to że renia urasta nam do rangi autorytetu moralnego, już nawet nikt jej nie będzie wypominał tych sfałszowanych kilkutysięcy podpisów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wytniemy ich do cna to lepiej nie będzie, jedynie faszyzm może oczyścić prawdziwie naród.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrze na to i ŚMIAĆ mi sie chce z tej calej pseudo afery - jak dla mnie to zadna afera. Chyba nikt z nas nie byl na tyle naiwny by myslec, ze te wszystkie przejscia poslow (od zawsze) odbywaja sie tak zupelnie 'uczciwie', z jakichs wyzszych pobudek. Jeszcze przed stworzeniem koalicji sam Lepper mowil do dziennikarzy, ze jemu tak po cichu marzy sie fotel marszalka. Zawsze to odbywalo sie i bedzie sie odbywac poprzez handel stolkami.

Smiesznym w tym wszystkim jest rowniez to, ze PiS tak glupio dal sie zlapac, przez rownie ... Leppera i jego 'podwladnych'. PiS mogl, a raczej powinien sie przeciez po nich tego spodziewac po tym co sie ostatnio dzialo. PiS chcial podlozyc swinie Lepperowi, Lepper podlozyl im i znowu okazal sie sprytniejszy.

Smieszne jest rowniez to, ze tak naprawde najgorzej na tym wszystkim moze wypasc sam Lepper i Samoobrona, gdyz JESLI sama nie wygra wyborow (co jest raczej nierealne) nigdy nikt z nia nie wejdzie juz w koalicje. Sami wykopali pod soba dolek. Natomiast sam PiS w skrajnej sytuacji w ogole moze na tym praktycznie nie stracic - jesli natychmiast nie dojdzie do rozwiazania sejmu, oni przeciagna sprawe, znajda glupia wymowke, jakiegos kozla ofiarnego (wiadomo kogo) i rozejdzie sie po kosciach - u nas ludzie szybko o wszystkim zapominaja, czemu dowodza doswiadczenia z SLD.

Choc te wczesniejsze wybory sa juz bardzo realne (od samego poczatku dawalem PiSowi czas do jesieni :D), ale watpie zeby cos rozwiazaly (chyba ze zmienia ordynacje).

Ogolnie - smiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Beger to też niziny, ale przynajmniej zrobiła jedną pożyteczną rzecz... :(

aha, Beger ;) Sama prowokację urządziła bo cały dzień się biła z myślami... taaa i co jeszcze, niedługo obrończyni demokracji i commando w jednym z niej wyjdzie :D

Jak się realnie spojrzy, to zrobił to ktoś kto "sięzna", bo i histeria jest niemożebna. A "sięznają" te służby co to je 30 września mieli rozwiązać... ot i wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak znowu WSI :D ja juz zaczynam sie zastanwiac czy to przypadkiem funkcjonariusze WSI nie obrobili mi piwnicy 2 miesiace temu bo policja sprawcy jakoś znalesc nie może, pewnie jest związany z układem.

W aferze nie chodzi o to że handluja stołkami bo każdy kto ma choc odrobine oleju w glowie doskonale wie ze wlasnie tak sie to odbywa ale o to ze dali sie złapac jak dzieci a w dodatku PiS jest partia która najgłosniej krzyczała o "odnowie moralnej władzy" wiec jakby niepatrzec troszke jej nie wypada stosowac takich metod.

Ciekawe jaką afere by rozdmuchał PiS gdby PO była u koryta i na nich wypłyneły takie materiały - pewnie cheliby powołac miedzygalktyczną komisje sledzczą obejmujaca swoim zakresem czas od ery paleozoicznej do dnia dzisiejszego

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaką afere by rozdmuchał PiS gdby PO była u koryta i na nich wypłyneły takie materiały

W każdym kościele w Polsce by o tym było.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak znowu WSI :( ja juz zaczynam sie zastanwiac czy to przypadkiem funkcjonariusze WSI nie obrobili mi piwnicy 2 miesiace temu bo policja sprawcy jakoś znalesc nie może, pewnie jest związany z układem.

eee coś Ty, to posłanka Beger zrobiła tą piwnice, bo sie tak zastanowiła że jak sąsiadowi obrąbali to przecież i Tobie mogą :D

--- edyta

a tak między Bogiem a prawdą, to po prostu tak się teraz robi politykę... a ludzie wychowani w poprzedniej epoce nie przywykli ze w ciągu 6 godzin coś może zobaczyć nie tylko cały kraj ale i cały świat (tak jak to z O'Reillym i web20 było ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli wydymac Leppera - teraz Lepper wydymal ich!!!

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności