Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

szopki ciąg dalszy, Kuchcinski przed chwila oznajmił że powołają komisje sledczą :D w sprawie

- samoobronywych weksli

- zbadania kto tez zainicjował użycie technik operacyjnych stosowanych przez słuzby specjalne na terenie sejmu i przeciwko urzędującej władzy :(

uwaga wszyscy posiadacze kamer i dyktafonów - stosujecie techniki opercyjne słuzb specjalnych i mozecie stanac przed komisja

niezła komedia tylko dlaczego na nasz koszt

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

bo Lepper jest najwiekszym cwaniakiem tego rzadu.. :D

mam nadzieje ze to odwracanie kota ogonem PiSu nie przejdzie i cos sie w koncu w opozycji ruszy - w koncu jest dzis najwieksza od czasow wyborow..

@bigmuzy: oczywiscie ze tak sie dzieje, ale pierwszy raz ktos udowodnil to oficjlanie :(

Forum Młodych .. :)

Walczę, aby wiedzieć więcej o seo ;)

2009-03 Powracam do walki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konferencji prasowej w Sejmie szef klubu PiS Marek Kuchciński oświadczył: mamy do czynienia z potężną prowokacją polityczną. Prowokacja, za którą stoją siły, które nie chcą naprawy państwa.

Ja tam twierdze, ze to talibowie za tym stoją :D

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Hellz

dziwię się że nie podjął tego wątku żaden z reporterów

dziś Ziobro mówił w tvn24 że przeciez to normalne że negocjuje się posady dla "koalicjantów"

ale tak można rozmawiac z prezesami partii przy negocjowaniu powstawania koalicji a to co pokazał ten program to zwykła korupcja

mnie krew zalała jak usłyszałem pomysł przerzucenia windykacji weksli na sejm, na sejm czyli na podatników, to było najbardziej oburzające i pokazało jasno gdzie ma się naród i jak głęboko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet Majewskiego uwikłali - ponoc sprzęt uzyty do nagran był z tego durnego programu "Mamy Cie"

wniosek Majeski jest w układzie i pewnie ma stopień oficerski w byłej WSI, co zreszta widać w jego programach :D

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz domyslam sie co robil dziadek Majewskiego... :D

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrze na to i ŚMIAĆ mi sie chce z tej calej pseudo afery - jak dla mnie to zadna afera.

Różnica między tą a każdą inną jest dość zasadnicza, mianowicie taka, że omawiana jest nagrana na taśmie i upubliczniona.

Już widzę jak Beger skacze poparcie, puśćmy wodze fantazji... Pani Premier Beger... :D

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności