Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

Morozowski z kolegą obiecali na dzisiaj o 12.00 ponad półtora godziny materiału, albo jestem nieświeży i nie mogę tego znaleźć (jeśli jest to proszę o linka) albo TVN jest pod ogromną presją PiSu i dlatego nie mogę znaleźć bo nie ma :D

P.S. Ponieważ PiS idzie w zaparte, to niestety wybory mamy najwcześniej na wiosnę po nieprzyjęciu budżetu i trzech krokach konstytucyjnych, a w międzyczasie może się sporo wydarzyć :(

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chętnie też obejrzałbym cały materiał

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech żyje odnowa moralna kraju!

Ja to juz nie wiem, czy śmiać się czy płakać.. Coraz bliżej do tego drugiego.

Dorzuce kamyczek, artykuł z "Dużego Formatu" co się dzieje gdy ludzie z lpr i samoobrony obsadzają stanowiska w polskim radiu, polecam te wywiady z działaczami:

https://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,363778...?as=1&ias=7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przekrety robia i nic im sie nie dzieje, a biednego Huberta scigaja po calej Polsce. Ehh..

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie też obejrzałbym cały materiał

Już w zasadzie jest na https://terazmy.onet.pl

Dali z opóźnieniem, ale dali, tylko teraz jakaś dobra dusza musi to przerobić na jakieś avi, bo ten stream mi się nie za bardzo na razie nadaje do użytku ...

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Zaraz lookne.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać odpowiedzi Kaczora o 20 :)

odpowiem ci za niego: to prowokacja, proba rozbicia rzadu poprzez uklad liberalow i komuchow :)

myslisz ze powie cos sensownego? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulegliście prowokacji TVN i liberało-komuchom. Cóż takiego się stało? Coś nowego? Nie wiedzieliście, że w ten sposób się załatwia większość? Tusk i Rokita za darmo chcieli poprzeć rząd? Nic nowego, a burza jaka się za tym ciągnie przypomina to, co działo się podczas sławnej "Nocnej zmiany". I tu i tam Macierewicz, i tu i tam Tusk, Rokita, PSL, SLD, ci sami ludzie.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności