Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja niczemu ani nikomu nie uleglem. ot kazdy powod jest dobry aby wyp*** kretynow z rzadu. i nie ma czym sie denerwowac: jak nie teraz to na wiosne sie wszystko sypnie, przeciez tu juz nie ma jak zawiazac koalicji, a tym bardziej utrzymac ja jeszcze przez 3 lata :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Grzesiek: "kobieta z jajami" - biorę to dosłownie i w 100% się zgadzam.

Dodam tyle, że problem polega na tym iż te jaja rozwaliły jej móżg ;)

Jak widac PiSowi nadal pozostanie jakis elektorat, w koncu nawet na SO glosuje ponad 10% Polakow. Ech... szkoda, ze tylko, ze nawet takie plucie w twarz nie otworzy im oczu.

Tylko ty należysz do tych "lepszych" głosujących na PO, ech.. wracaj do piaskownicy chłopaku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulegliście prowokacji TVN i liberało-komuchom.

...a pani w warzywniaku mówiła, że się u niej zalągł układ jakiś czy co na zapleczu za przepierzeniem i się boi zajrzeć. tramwaj się mi spóźnił wczoraj 20 minut stałem sam samiutki na przystanku, wszyscy pewnie polecieli do warzywniaka walczyć z układem, czy też może po ćwikłę? a w hydroforni przy cmentarzu pod podłogą układ znaleźli malarze. siedzą, zdzierają drucianymi szczotkami, pocą się przy tym... pewnie coś na sumieniu mają, wiadomo - spocony pewnie umoczony.

tak. to co napisałem, to brednie. raczej mało groźne.

za to podobne bzdety z ust polityków stają się dużo groźniejsze. mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wnikliwą analizę okoliczności tzw. Nocnej zmiany, głównych postaci oraz tego, czemu się ona przeciwstawiła. Piszą ludzie o korupcji politycznej, czy korupcją było przejście Żurawskiego d Celtiku, w którym mógł wreszcie zagrać (nieudanie bo nieudanie ale zagrać) w meczu LM? Polacy dopiero uczą się demokracji, pierwsze afery, pierwsze wysadzenia kogoś ze stołka. Czy ten rząd zrobił coś złego, co takiego zrobił? Pewnie zaraz ktoś powie, że nic nie zrobił i będzie miał rację, nie zrobił ale zaczął robić.

Czy myślicie, że Tusk z Lepperem gadał sobie o tym, czy Wisła przejdzie Irakis? Oni juz wtedy ugadywali się, jak obalić rząd. Takie materiały jakie mieli to by uwaga nie chciała wyemitować, ot kawałek politycznego życia, a każdy kto kiedykolwiek brał udział w jakichkolwiek negocjacjach prócz rozmów z panią od polskiego o tym, czy nie dałoby sie wyciągnąć na trójkę wie, że głownym i jedynym argumentem są stołki, tak było, jest i będzie.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tu jak bumerang wracja słowa Placka - "nikt nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne..."

ot kawałek politycznego życia

jeżeli demokracja ma polegać na ty iż i imie pozostania przy żłobie obóż rzadzący jest gotowy wywalic sejmowe pieniadze na spłacanie jakis weksli ktore mnie jako podatnika niewiele interesuja to ja pierd*** taka demokracje, komuno wróc wtedy był syf kiła i mogiła ale przynajniej wszystko było jasne.

Osobiscie mnie nie intersuje czy to robota służb specjalnych, dziennikarzy, marsjan czy mongolskiego wywiadu - dali centralnie xxxx i gdyby mieli odrobine honoru i faktycznie dazyli do "odnowy moralnej" sami rozwiazaliby ten cyrk bo skoro sa tacy ok to przeciez naród wybierze ich jeszcze raz, ale na to im nie wystarczy odwagi, bo jak każdy poprzedni prawcowy rząd potrafią tylko szukać układów i grzebać w zaszłosciach i bedą renimowac ten cały syf tak długo jak to tylko będzie możliwe.

Jak rządził Miller i jego sitwa myslałem że już gorzej być nie moze - niestety sie pomyliłem i to grubo

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty należysz do tych "lepszych" głosujących na PO, ech.. wracaj do piaskownicy chłopaku...

Zauwazasz moze, ze to Ty probujesz mnie obrazic, a nie ja Ciebie? Nie uwazam sie za lepszego i ani slowa o PO nie wspomnialem. Ale swietnie prezentujesz to o czym napisalem. Ja mowie o wpadce Pisu, a Ty odpisujesz mi o PO, co ma piernik do wiatraka?

NO tak - UKLAD, zapomnialem.

a każdy kto kiedykolwiek brał udział w jakichkolwiek negocjacjach prócz rozmów z panią od polskiego o tym, czy nie dałoby sie wyciągnąć na trójkę wie, że głownym i jedynym argumentem są stołki, tak było, jest i będzie.

Bez watpienia masz racje. Tylko idiota wierzy w to, ze na gorze nie ma ukladow i ukladzikow.

Czy potrafisz jednak zauwazyc, ze wlasnie budujemy IVRP ? a glownym jej haslem jest walka z wstawianiem "kolesi" na stolki? Czy widzisz, ze Ci ktorzy przed chwila krzyczeli o tym, ze zamiast fachowcow mamy w urzedach ludzi wstawionych tam po znajomosci teraz tlumacza, ze to normalne i tak zawsze sie robi?

Dla mnie to taka sytuacja jakby biskupa przylapac z prostytutka.

I o ile dla przecietnego Kowalskiego bylby to po prostu wstyd - to dla biskupa, ktory ma mnie uczyc moralnosci bylby to skandal i powinien po prostu zgrezygnowac ze stanowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rok 2006 jest najlepszy od 17lat ", dalej następuje wlewanie swojej parti.

Kurde, ale to nie jest ich zasługa tylko tej znienawidzonej lewicy. Ich prace będzie widać za 3-4lata, a nie ogłupianie ludzi że skutki widać odrazu.

Najlepszy jest w tej chwili Ziobro ;) Oglądajcie subiektywną jedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego przemowienie bylo jak druga czesc MAtrixa - czekalem na konkrety a tu napisy koncowe ;)

A najlepszy byl chyba ten tajemniczy analityk...

Coraz blizej nam do Bialorusi :)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... że głownym i jedynym argumentem są stołki, tak było, jest i będzie.

Franek o czym ty piszesz ?

że trzeba kłamać i oszukiwac bo inni to robią?

Że rządy zawsze ciagnąć do siebie to LOGICZNE, nie głosowałem na PiS, ale głosowałem na takich patałachów że nawet nie potrafią porządnie dać po du**e pomimo, że się pis nadstawia. Tak źle i tak niedobrze. Ale to nie oznacza, że ma człowiek stać załżonymi rękoma, tolerować WSZECHOBECNE KŁAMSTWO.

Nienawidzę ludzi, którzy z założenia oszukują nawet o tym nie wiedzą - robią to instynktowie

OBRZYDLIWE!

P.S. jeżeli mówimy o prawdomówności: zweryfikuj "prawdomówność" swojej stopki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O - jaki dlugi topic --> to tez cos napisze ;)

Prymitywna prowokacja i tzw ordynarne "podkladanie swini" - jak sie kradnie razem i jedzie na jednym wozie takich rzeczy sie nie robi. Do mnie nie przemowilo, smieszy mnie jak ten pokurcz premier usilowal cos recytowac - lepiej mi to wychodzilo jak czytalem wierszyki na rozpoczecie roku szkolnego w 2 klasie szkoly podstawowej. Smieszy mnie jak ten winowajca (nie wiem jak mu tam) skutecznie wprowadza w zycie zasade "zlapali cie za reke - mow ze nie twoja reka" i uwazam ze to wszystko kupa g...

boje sie tylko ze banda debili pojdzie teraz i zaglosuje na samoobrone, chociaz cieszy mnie ze pis teraz poleci. Mnie to jednak ani w jedna ani w druga - wszyscy sa siebie warci i wszystkich rowno mam za ostatnie dno :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności