Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

nie pokusiłbym się o stwierdzenie że samoobronie wzrośnie

nikt chyba nie ma złudzeń kim jest Renia i dlaczego zrobiła co zrobiła

problem jest w tym że dopóki nie zmienią ordynacji kolejne wybory niewiele wniosą,

no może poza wysadzeniem Romka z fotela - to zawsze coś ale nadal PO i PIS będa skazane na siebie a po ostatnich kilku miesiącach wyraźnie widać że Pis nie jest w stanie dogadać się z nikim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

moim zdaniem kupczenie stołkami było , jest i bedzie !!

Jeden fakt najważniejszy i bezdyskusyjny chyba wszyscy pomineli - otoż partia , która ma w nazwie prawo i sprawiedliwość wchodzi w du*e bez mydła i wazeliny PRZESTĘPCOM !!!Pomijam fakt wcześniejszych wypowiedzi kaczorów, gdzie zarzekali się na wszystkie świetości że z panem L to oni nigdy bo to przestępca .....

Żygać już mi się chce jak widze te filozofie kalego w wykonaniu kaczorów .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty należysz do tych "lepszych" głosujących na PO, ech.. wracaj do piaskownicy chłopaku...

Zauwazasz moze, ze to Ty probujesz mnie obrazic, a nie ja Ciebie?

No cóż no niestety na tym forum nastoletni przedsiębiorcy, którzy świadomie i z pełnym przekonaniem popierają(!) partię PrzedsiębiOrców stanowią większość, więc jeśli uważasz się za niezależnego myśliciela, który nie chodzi na wybory i nie ogląda TV to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afera miala wywolac oburzenie wsrod ludzi - taki byl plan - nie pozwolcie sie zlapac w te tandetne sztuczki bo nikt tu nie jest idiota, nie kluccie sie o takie bzdury - jak bym mogl to bym zalozyl klodeczke na topiku !!!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy jestescie z ukladu!!!! slonecznego :P

a pozatym... sa siebie warci, wiec niech sie zagryzaja nawzajem. Gieldy, zlotowka ledwo co reaguje na cyrkowe zagrania, to duzo mowi o znaczeniu polityki. Problem w tym, ze moze przestac byc smiesznie, gdy przez igraszki spier... sie gospodarka. A efekty dzisiejszych zawirowan beda wychodzily za jakies 2 lata. Niestety wiele osob nie potrafi rozpoznawac przyczyn i skutkow zjawisk ekonomicznych, wiec Kaczynski z Marcinkiewiczem moze po krotkim okresie (jeden, ekstremalny sportowiec juz po 100 dniach, drugi po roku) przypisywac sobie bezkarnie niska inflacje (jednoczesnie jawnie niszczac pozycje prezesa Banku Centralnego)... achhh... sory... rozpisalem sie, bo mi wode zrobili dzisiaj i musialem sobie chlapanac. Dobranoc ;)

ps: (posta chlapnac oczywiscie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróćcie uwagę w ostatniej części jest mowa że jakiś kurdupel zgwałcił sekretarkę mojzesowicza !!!???;)

z tego co zrozumiałem kurdupel jest z samoobrony

A nie nazywał się, wg tego nagrania, Andrzej? :P

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Begerowa się podłożyła ... strasznie wielkie halo !!!

Przecież to oczywiste, ze po odwołaniu Leppera musiał w jakiś sposób powrócić na swoje stanowisko.

Kasy nikt do łapy nie dostał, poslanka się "skurwiła w oczach" koniec biedolenia, jak w Polsce było tak jest, czekamy na efekty, filmy kryminalne i sensacyjne mamy w TV.

DO ROBOTY Panie Prezydencie ... płacę rządam !

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wytypujemy jakąś gwiazdę z tej afery... :) Mój faworyt to poseł Tchórzewski z PiSu :) Koleś jest kompletnie zagubiony, kłamanie i wykręty idą mu strasznie cieniutko ;)

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardzo podoba ta "afera" - wiele partii odkryło , że można iść na układy różnymi stołkami i urzędami. Wszyscy są tam siebie warci i PO , która się kompromituje udając zdziwienie po tej "aferze" i PiS, który jako jedyny z racji tej "wielkiej moralności" z którą szedł do wyborów nie powinien się tykać tej starej umy begerowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy ten pierwszy raz. Sprawa przyschnie, naród sie przyzwyczai, a politycy dalej będą robić swoje. Oczywiście w imię prawa i sprawiedliwości. Jakżeby inaczej. Renatka pójdzie siedzieć razem z Andrzejem i chyba połową swojego klubu (byłego i obecnego). Zostaną męczennikami. A reszta, albo pójdzie w rozsypkę, albo przyłączy się odpowiednio wcześniej do wygranych. Wielu z nich posiadło tę umiejetność.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności