Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z forum onetu:

UWAGA pomysł na reklamówkę PiSu

Przychodzi Renata Beger do siedziby PiS i spotyka Lipińskiego.

-O to Renata Beger. Co Pani tu robi?

-Przyszłam reklamować wasz nowy rząd.

-A powie Pani że załatwiamy stołki?

-A załatwiacie?

-No tak.

-Załatwiają ! ! !

-I miejsca na listach wyborczych dla rodziny.

-A załatwiacie?

-Załatwiamy.

-Załatwiają ! ! !

-I weksle spłacamy.

-I weksle spłacają ! ! ! Prawo i Sprawiedliwość. Jak mówią tak robią ! ! !

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co "nocna zmiana" ma do tej rzeczy, to typowy propagandowy chwyt, odwrocic uwage a to na syf w WSI a to na to co opierdzielił Tusk i jego wesoła kompania 10 lat temu, prawda jest taka że żadnemu myślącemu człowiekowi nie przysłonia prawdy którą miał okazje zobaczyć -

są takimi samymi bydlakami i złodziejami jak cała reszta sceny politycznej którą oni oskarżają. W przypadku PiS dochodzi to że mienią się na posłańców odnowy moralnej - smiech na sali

gdzieś przeczytałem oskarżające pytanie w stylu "co lepiej było jak nas okradało SLD bo oni robili to pod krawatem?"

moja odpowiedz tak - przy nich nasz kraj przynajmniej nie był za granicami osmieszany i sprowadzany do poziomu Trynidadu i Tobago, co za róznica kto mnie okrada

Jedyna rozwiazanie dla tego kraju to poczekac aż ta cała horda polityczna wywodząca sie jeszcze z przed okrągłego stołu po raz ostatnio obciaży budżet państwa (czyt. pogrzeb z niezawsze zasłużonymi honorami) a ich miejsca zacznie zastepowąc generacja gadu-gadu :glupek2:

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności