Skocz do zawartości

Begerowskie nagrania


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętasz jak prezydent jeżdził z odwrócona chorągiewką?

Pamiętasz jak prezydentowi dzwoniły komórki, pamiętasz jak prezydent dawał kwiaty badylem do góry, pamiętasz jak prezydent dał order Jaruzelskiemu itp

Nie wspominając o jego bracie premierze, a to dopiero niecały rok czasu.

Jak bys się nie spinał, to takiego śmiechu i wstydu nie było z Kwacha przez 10 lat.

Nie jestem obrońcą SLD bo moim zdaniem ta partia powinna być zlikwidowa, ale po tym co reprezentuje pis to pewne jest że nie różnią się niczym do tego robia z naszego kraju pośmiewisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Grzesiek jak juz wytknales "Nocna Zmiane" wytłumacz mi (jako żelazny elektorat PiS) fenomen dzisiejszego włazenia Pawlakowi w tylna czesc ciała byle tylko utrzymać sie u żłobu

czy to nie Pawlak po "nocnej zmianie" obją ster agenturalnego rzadu ???

Tusk jest be bo obalil rząd Olszewskiego ale Pawlak nie, mimo to że to on własnie wtedy obją stanowisko premiera i jego udział jakby nie patrzeć był niemały

to jest morlaność Kalego w najczystszej postac, Na pochybel układom ale jesli od układów możemu coś uzyskać to wtedy taki układ jest ok :P

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wytłumaczysz metamorfoze Niesiołowskiego? Obalenie rządu Olszewskiego było dla niego złe, a obalenie rządu Kaczyńskiego jest już dobre i wskazane? Oglądałem te wywiady na tvnie po emisji tych nagrań, i podczas wywiadu z Beger było widać jak sie Niesołowski ściska z Borowskim. Mało mu gały nie wypadły taki czerwony był z radości.(do lynksa)

zero3: na szybko spreparowany materiał? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Grzesiek starym faszystowsko-komunistycznym sposobem zaadaptowanym przez PiS na włąsne potrzeby odwracasz kota ogonem, co mnie obchodzi Niesiołowski, na dzień dzisiejszy to kolesie Jarka dali centralnie tyłka i jeszcze robia z siebie poszkodowanych

nie ma co sie oszukiwac cała ta ich bajeczka o moralności , odnowie życia publicznego prysła jak bańka mydlana, jeżeli ktoś tego nie widzi to chyba tylko dlatego że moher mu zjechał na oczy

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był umoczony w układ, to byś się nie bawił pozycjonowanie ;)

a widzisz, myślę że min. Ziobro miałby w tej sprawie inne zdanie :P

pozycjonuję wszak perfidnie wraz z UKłADEM byłych i obecnych koalicjantów (kretyn, grypa, pedofil...)

a że nie ma dowodów...? zapewne zostały zniszczone (w tym miejscu minister prezentuje sławną niszczarkę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pawlakiem jak z Samoobrona:

Jak SLD wspierało sie na mulacie, to byli BE.

jak PiS to cacy

a jak ktoś w przyszłosci się zechce wesprzeć to będzie BE, bo jak powiedział jaśniepanujący

"Nigdy więcej nie wolno już rozmawiać z ludźmi o marnej reputacji

do tego:

Dziennik cacy, gazeta polska cacy, radio maryja cacy. Reszta mediów BE, a gazeta któa ujawniła Rywina to już BE kompletne

Jak TVN nagrywa Platformę to jest cacy, jak nagrywa PiS to jest BE

ale już mnie nic nie zdziwi, tylko wkurza, jak ludzie pokroju Gosiewskiego, Kurskiego, Kuchcińskiego, o premierze i prezydencie nie wspominając traktują Polaków, jak debili co nie mają swojego rozumu, nie potrafią wyciagać wniosków z tego co widzą i slyszą etc. etc.

I jeszcze każdy wywiad z dowolną osobą z PiS, w którym jest pytanie o jakieś niezbyt etyczne delikatnie mówiąc zachowania PiS-u wyglada tak:

Redaktor/ka: dlaczego pańśtwo to i to ?

członek PiS-u: a jak Sld zrobiło to i to, a jak Platforma robi to i to ?

Redaktor/ka: ale jak chciałem/em sie zapytać o ...

członek PiS-u: A Platforma ....

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesiołowski to taki poseł z PO

Senator

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale już mnie nic nie zdziwi, tylko wkurza, jak ludzie pokroju Gosiewskiego, Kurskiego, Kuchcińskiego, o premierze i prezydencie nie wspominając traktują Polaków, jak debili co nie mają swojego rozumu, nie potrafią wyciagać wniosków z tego co widzą i slyszą etc. etc.

Ale to jest przecież cecha wszystkich polityków, czy może jest taki polityk z pierwszych stron gazet, który swoimi wystąpieniami nie obraża zwykłych zdrowo myślących ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności