Skocz do zawartości

pozwolenie na broń ostrą


EDDY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Te 300 fps jak się przekłada na m/s ?

tu dochodzi jeszcze jedna rzecz - strzelalem sie z replik ktore mialy i po 570 fps, kuleczkami ktore waza 0.20 grama, kulka do paintballa ma ok 1 cm srednicy i wazy kilkukrotnie wiecej - uderza z sila powyzej 17 J co - jakby sie uparli - mogloby byc juz niezgodne z prawem, najprosciej jest odpowiedziec tak ze 300 fps przeklada sie na porzadnego siniaka i szok przez jakis czas w jakim bedzie trafiony, ktory sie tego nie spodziewal - ja sie tego spodziewam i mam komplet ochraniaczy !!!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo imprezuję do rana i niestety idiotów nie brakuje.

Jak dla mnie to możesz sobie pomarzyć o posiadaniu legalnie broni ostrej, którą będziesz mógł nosić na ulicy i bez urazy...na szczęście.

Broń ostra nie służy do straszenia idiotów, którzy Cię zaczepią nad ranek tymbardziej jak "imprezujesz".

Do tego dochodzi fakt, że jeśli posiadasz broń ostrą to nie po to by kogoś postrzelić, zranić, przestraszyć tylko by do zabić. Taka jest podstawowa zasada bo inaczej to będziesz miał więcej problemów niż ten kto Cię napadał.

Lepiej kup sobie to co radzą powyżej, lepiej na tym wyjdziesz.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci broń ostra ?? widziałeś na własne oczy jej działanie ?? obawiam się że tylko na filmach.

Chcesz się skutecznie obronić ?? to stosuj podstawową zasade większości sztuk samoobrony:

1. unikaj miejsc i sytuacji niebezpiecznych, a jeżeli już w takowym / takowej się znalazłeś oddal się niezwłocznie (czyt. spierd**** co sił)

a dla własnego spokoju kup sobie CS i w zupełności Ci wystarczy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS jest skuteczny również i na podpitych a jeżeli jest ktoś pijany to raczej walczy sam ze sobą i z grawitacją a nie z innymi !!!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lekkie OT

skąd u Was takie mordercze instynkty ? , nie wystarczy zabawa w paintballa ? !!!

albo strzelaninka internetowa ??

Broń ostra to nie zabawka, jak już ktoś wcześniej napisał, służy bardziej do zabijania niż do obezwładniania (co prawda są kulki niepentrujące polskiego pomysłu)

A jeżeli już ktoś naprawde potrzebuje skutecznego obezwładniacza to chyba na rynku powinien już być do zdobycia paralizator emitujący fale elektromagnetyczne działający na ośrodek centralny.

Skutek działania - osobnik tym potraktowany wpada w rodzaj jakby oszołomienia/obezwładnienia woli działania i tak naprawde nie wie co się z nim dzieje, hamerykanie to stosują policji i SWAT.

Słyszałem, że mieli te zabawki kupić dla ajentów totolotka w polsce.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broń=> imprezy ? kiepska konfiguracja. Z bronią jest tak jak z jazdą samochodem, pijesz nie noś (nie jedź).

Kiedyś z racji wykonywanego zawodu miałem możliwość chodzenia z bronią ostrą, ale nigdy nie korzystałem z tego przywileju, cały czas musisz myśleć o niej (żeby niezgubić, nie zostać zauważony z nią, nie pić, nie piszczeć w marketach :P itd)

Swojej żonie uwagi na to że mieszkamy w Wawie a ona często wraca wieczorami przez centrum dałem gaz żelowy, francuskie ponoć najlepsze. Nie ropyla się, ma jakiś tam wystarczający zasięg no i działa na zasadzie kwasu. Jak się przyklei do twarzy to trochę piecze ;)

Polecam teżwięcej pewności siebie i mniej pić :P

Sam trenuje od małego różne mordobicia, aktualnie krav mage od 3 lat i pewność siebie jest ;)

Ktoś powie, no tak co będzie jak ktoś wyciągnie nóż, pistolet itd

Odpowiedz jest prosta, jeśli nóż to spieprzasz, jesłi pistolet oddajesz wszystko, chyba że jesteś Chuckiem Norisem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam judo.

Wyobraź sobie takie coś na płycie chodnikowej...

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci, przez ubranie (dres ^^ ) to dziala "normalnie" ? bo wyglada groźnie

Dziala i to naprawde skutecznie :) halas tez robi - nie duzy ale robi ;) Powaznie - najlepsze co moze byc - krzywdy tym nikomu nie zrobisz ale skutecznie go odstraszysz - pierwszy strzal w zebra, jak sie zlozy to w glowe - byle nie po oczach :) kulka uderzajaca w glowe ma taka sile ze az blyska przed oczami :)

Ten filmik miazdzy - to pewnie przez ten zolty dres ma takiego powera :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności