Skocz do zawartości

Służba niezdrowia


Siciliano

Rekomendowane odpowiedzi

W budżetówce też różnie bywa, w zależności od tego jaka.Żona będąc w ciąży była na zwolnieniu lekarskim bo lekarz stwierdził że ciąża delikatnie zagrożona, nie wolno się denerwować itd, pracowała w szkole jako nauczycielka.Poszła z automatu do zwolnienia bo Pani dyrektor stwierdziła że następnym razem nie będzie szukać kogoś na zastępstwo i powiedziała to prosto w oczy jeszcze w trakcie zwolnienia lekarskiego.

Ogólnie Pani dyrektor bardzo problemowa, sam świadkiem byłem jak lekarz do niej dzwonił z delikatnym opierdol bo coś bezpodstawnie jej się nie podobało na dostarczonym zwolnieniu lekarskim.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mcmagik napisał:


Boli jedynie wysokość składek obowiązkowych i zakres korzyści jakie z nich czerpiemy. W prywatnym ubezpieczeniu za taki szmal miałby człowiek wizyty w domu z pocałowaniem ręki.

 

Ubezpieczenie zdrowotne jest bardzo tanie, biorąc pod uwagę że za 290 zł możesz całą rodzinę ubezpieczyć i jeszcze zdecydowaną większość tego ubezpieczenia odliczyć od podatku. To co jest zaoferowane za taką niewielką kwotę jest super, mówię o ilości usług medycznych w tej cenie. W prywatnej opiece nie starczyłoby Ci tej wysokości ubezpieczenie na żadną poważną operacją, nie wspomnę już o terapiach onkologicznych i innych podobnych.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bori79 najlepszy przykład - sam tylko dzień pobytu w szpitalu, nie mówiąc o żadnych lekach, to u mnie 540 pln. Towarzysz z sąsiedniej sali za kilka dni pobytu dostał rachunek ( nie miał ubezpieczenia) na przeszło 12 tysięcy. Ja to nawet nie chcę wiedzieć na ile szpital wycenił mój dwutygodniowy pobyt.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, medox napisał:

Nie wierzę, ze ten profesor za 850 pln ma większe umiejętności niż przeciętny klinicysta ze szpitala powiatowego, pewnie ten drugi nawet lepiej operuje bo częściej.

Nie masz racji. Profesor jest po prostu światowej sławy chirurgiem od pewnych rzeczy - nie będę pisał od czego, bo łatwo znaleźć :) a nie chcę aby wywlekano jego osobę tutaj na forum, w takim kontekście.

 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności