Skocz do zawartości

Podsumowanie roku SEO


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią "kroczem w Nowy Rok" także pomimo natłoku róznych przeciwieństw "losowych" w końcu udało sie odpalić stronę "nowej" firmy i udało mi się popełnić lansiarski artykuł :P w następnej kolejności na seoinfo opiszę smutne i wesołe seoprzypadki z 2017 roku :) .

a oto i sełopodsumowanko rocznych działań SEO na przykładzie klienta ;) 

https://www.jarida.pl/case-study-seo/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No nie ma co ukrywać, że kombinowanie za "pińcset" jest zbyt stresujące ;) . Branży nie mogę zdradzić ale dosyć konkurencyjna zarówno w necie jak i w klasycznym ujęciu ;) 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak: opisywany przypadek to powinna być norma - zarabiają obie zainteresowane strony. Tylko dlaczego jest to raczej wyjątek od reguły?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej jest takich przypadków - idzie ku dobremu :) 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nikonem napisał:

Tylko dlaczego jest to raczej wyjątek od reguły?

 

Dlatego, że większość "pozycjonerów" potrafi tylko spamować i nic więcej. Jednak to się wolno zmienia. Co myślacy otwierają oczy i widzą, że da się inaczej. ;)

 

Takie niby podsumowanie SEO roku a szeptanka jak się patrzy. I oto chodzi. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzlafRock napisał:

szeptanka jak się patrzy

Szemranka :D - takie bardziej ostre i mniej "lansikowe" podsumowanie roku będzie na seoinfo 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja wyłożę karty na stół ;)

 

Zadanie było proste, podciąć skrzydła jednej z największych firm (podpowiem tylko, autor tego wątku mocno jej "dokuczał":), doprowadzić ją do tego iż przyzna się do swoich błędów, a potem przejąć potężnych klientów :D

 

Tosz to normalnie strategia godna uznania ;)

 

Gratuluje sukcesu :) 

 

A ja myślałem, że Beerbant to tylko fotki w negliżu hot 20-25 robi ;) (oczywiste płci pięknej) jednocześnie delektując się dobrą whisky a tutaj taki psikus ;)

 

W sumie, każdy co roku coś osiąga ;)

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaorałeś mnie :D 

PS

teraz mniej mam czasu na focenie bo wróciłem do starego sportu :P

 

strzelanka.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Herkules napisał:

Dobra ja wyłożę karty na stół ;)

 

Brawo @Herkules , utrafiłeś całkiem blisko środka tarczy :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beerbant napisał:

wróciłem do starego sportu

 

No. Ja też sobie pykam jak czas pozwoli.  Słabo widzę w fonie ale to pewnie p30 wyrób Panów Hecklera i Kocha.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ;) Heniek P30 

Ostatnio "polubiłem się" z klockiem 17 gen 5 ;)

 

klocek.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo "młodzi, prężni, dynamiczni" g....uzik ogarniają :D

 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności