Skocz do zawartości

Podsumowanie roku SEO


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Siciliano napisał:

ostrzelaj sobie z p-64 albo p-83

Weź przestań, tym to much w sraczu nawet dobrze nie pogonisz :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
7 godzin temu, Siciliano napisał:

z p-64 albo p-83  to jest dopiero wyzwanie

 

Wyzwaniem dla części posiadaczy służbowego Glocka jest trafienie w tarczę, nie mówiąc o poprawnym skupieniu.  Z P64 jaki 83 też daje się strzelać z sukcesami.

 

Wszystko jest kwestią odpowiedniego treningu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 metrów , 15 sekund z wymianą maga :P 

2luqs14.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że przyjęto ustawę "Strzelnica w każdym powiecie" (powstanie ich w tym roku bardzo wiele), prowadzone są również kursy i szkolenia na obsługę broni zarówno krótkiej jak i długiej 

 

Na chwilę obecną ze względu na pewne przeciwwskazania pozostało mi legalnie postrzelać z broni pneumatycznej i próbuje swoich sił jak czas i siły pozwalają w łucznictwie ale to melodia przyszłości ;)

 

Edyta Obydwie pepetki miałem w ręku, szału nie robią ;)

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Herkules napisał:

przeciwwskazania pozostało mi legalnie postrzelać

Jedynymi przeciwwskazaniami są przeciwwskazania zdrowotne, w każdym innym przypadku możesz po legalu skorzystać z możliwość pukania na ogólnodostępnych strzelnicach . ;) . Jak bedziesz w Gda to daj znać i się wybierzemy ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Herkules napisał:

"Strzelnica w każdym powiecie"

 

Wkrótce giwera w każdym domu i będzie jak w Stanach. Nigdy nie wiesz czy wrócisz cało do domu. Teraz to co najwyżej w ryja można dostać a z tego się na ogół nie umiera. Nie mam nic do Was bo z pewnością jesteście odpowiedzialni ale im większy dostęp do broni tym większa szansa, że trafi ona w niepowołane ręce.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Herkules napisał:

Bardzo się cieszę, że przyjęto ustawę "Strzelnica w każdym powiecie" (powstanie ich w tym roku bardzo wiele

 

Też to popieram jeśli powstaną.

Żyjemy w takim rejonie Europy, że umiejętność posługiwania się bronią jest wskazana. Oby była potrzebna tylko do zajęć rekreacyjnych i hobbystycznych. ;)

Nie posiadania a posługiwania. :)

 

E. Dodam, że na strzelaniach są wpajane podstawowe zasady posługiwania się bronią B.LO.S. Nie ma tam miejsca dla kałbojów. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Beerbant napisał:

Jedynymi przeciwwskazaniami są przeciwwskazania zdrowotne, w każdym innym przypadku możesz po legalu skorzystać z możliwość pukania na ogólnodostępnych strzelnicach . ;) . Jak bedziesz w Gda to daj znać i się wybierzemy ;)

 

Niestety w tym roku z tego powodu cofnięto mi licencję a posiadałem z racji wykonywanego zawodu, ot życie ;) uczęszczałem na strzelnicę do GROM Żary oraz czasem leciałem na Międzyrzecz, bo z lunetą była frajda ;)

 

@Nikonem

 

Tutaj chodzi o to, iż mogą takie strzelnice bez problemu powstać (tak jak kiedyś były przy LOK a potem zamknięte, ile to się w szkole z kbksu ponawalało to mała głowa po lekcjach z panem od PO ;) 

 Dodatkowo nikt tam nie wpuści idioty ;) Można to traktować jako rozrywkę a znałem przypadki, że nawet imprezy integracyjne sie tam odbywały, i to w kobiecej płci ;)

Osobiście zawsze przy sobie miałem paralizator, (taki bajer z latarką to koszt 50 zyka, ja mam bardziej rozwinięty sprzęt) i dalej posiadam, jak mówisz debili wielu, zwłaszcza bohaterów po % ;) ruszysz gó**o a pójdziesz siedzieć jak za człowieka, lepiej gimnazjalistę popieścić niż lać po ryju ;)

 

Edyta o! jak mądrze napisano powyżej, nikt tam nie będzie udawał cwaniaka, najpierw przeszkolenie potem zabawa, obowiązkowe dmuchanko ;)

 

 

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Nikonem napisał:

Wkrótce giwera w każdym domu

Nieprawda ;) to bujda na resorach, praktycznie nic się nie zmieni poza pozbawieniem "uznaniowości" w wydawaniu decyzji, dalej będą procedury pozwalające na weryfikację danego osobnika ;) 

Poza tym, nie każdy przejdzie pozytywnie szkolenie i zda egzamin :P

 

3 minuty temu, Herkules napisał:

cofnięto mi licencję

Cofnięcie licencji nie jest powodem dla którego nie możesz postrzelać na strzelnicy pod okiem instruktora ;) , wpisujesz się do książki strzelań, wysłuchasz BLOSu, odpowiesz na kilka pytań i grzejesz :P

Na ostatek jeszcze tym wszystkim którzy tak piszą o konsekwencjach powszechnego dostępu do broni : 

to nie jest tak, że klamki będą dostępne na każdej stacji benzynowej 

to nie jest tak, że każdy będzie mógł sobie kupić UZI, czy RKM jak to pokazywał jeden idiota z platformy obywatelskiej tylko z nazwy

dalej będą obowiązywały rygorystyczne przepisy dotyczące przenoszenia/transportu, przechowywania,przechowywania/zakupu/elaboracji amo, użycia w obronie koniecznej itp broni, za złamanie których będzie można bardzo łatwo pójść pierdzieć w pasiaki. Pytanie czy się to komuś opłaci zostawiam otwarte ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie grubsza sprawa ;) więc raczej nie ma szans :) (może za jakiś czas jak się uporam z jednym draniem w obu formach ;) ustawa jasno mówi kto i kiedy może strzelać ;) 

 

Ja jestem jak najbardziej za tym by każdy mógł mieć w domu broń ;)

 

W końcu nożem też można zabić, a nie każdy facet z pisiorkiem to gwałciciel ;) (skoro tak się obawiamy ogólnego dostępu do broni ;)

 

Kto myśli, ten gdzieś tam posiada CP sprzed 1885 i gdzieś ma całe pozwolenie ;)  (a mądry dziadek, to taki co dalej swój arsenał na wypadek wojny posiada :D 

 

Ostatnio chociażby z nudów skonstruowałem kuszę, niby nic wielkiego a jednak moc jest ;)

 

Up no to każdy myśliwy to morderca, zabija dla zabawy ;) bo mało kiedy przejadają mięso ;)

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Herkules napisał:

ustawa jasno mówi kto i kiedy może strzelać

Ustawa nie ma nic do działalności gospodarczej (gdzie praktycznie na komercyjnej strzelnicy każdy może pykać) ani też do strzelnic należących do klubów czy stowarzyszeń które mogą się posługiwać własnymi wewnętrznymi regulaminami. ;) Ergo nawet niewidomy jak i osoba skazana może sobie popykać na osi :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strzelnicach jest tak: Idziesz, pokazujesz dowód osobisty, płacisz = strzelasz.

Nie wiem czemu wielu osobom to przeszkadza (często się spotykam z takimi opiniami), jak pisałem wcześniej na strzelnicy strzela się ale broni stamtąd nie wyniesie osoba która przyszła postrzelać.Na strzelnicach też nie jest tak że przychodzi Kowalski i mówi:Dawaj kałacha, płacę tyle i tyle i już strzela.

To może tym co takie coś przeszkadza zakazać pokazu noży w supermarketach itd., przecież nożem też można zabić, tak samo jak bronią palną.

Tylko jest różnica, na strzelnicę przychodzą ludzie postrzelać do tarczy bo np. lubią i tej broni nie wyniosą (no chyba że idą ze swoją ale = pozwolenie), a nóż można kupić i często skuteczniej nim zabić niż bronią palną.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym postrzelał, ale są pewne ograniczenia które mnie eliminują ;) zwyczajnie na chwilę obecną nie mogę :)

 

Nawet postawy nie przyjmę ot taki psikus ;)

 

a Rambo nie będę, broń to nie zabawka ;)

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności