Skocz do zawartości

Czy anchor ma znaczenie?


Michaś

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Czaoszesq napisał:

o jakie konkretnie frazy chodzi

Proponuje podejscie (BARDZIEJ)  empiryczne LUB kurs pozycjonowania ^_^

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla jasności tematu tak :P , czy coś się zmieniło w wytycznych Google dla webmasterów ? Czy dalej jest tam wskazówka aby używać anchorów zgodnych z tematyką strony do której prowadzą ? :P 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beerbant napisał:

Dla jasności tematu tak :P , czy coś się zmieniło w wytycznych Google dla webmasterów ? Czy dalej jest tam wskazówka aby używać anchorów zgodnych z tematyką strony do której prowadzą ? :P 

 

jakbym kiedykolwiek czytał te wytyczne to może bym wiedział :D w życiu tych bzdetów na oczy nie widziałem :D  są ciekawsze i mądrzejsze rzeczy do czytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, trzeba się rozwijać i być zawsze na bieżąco w temacie "wroga" :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Beerbant napisał:

czy coś się zmieniło w wytycznych Google dla webmasterów ?

 

10 minut temu, Beerbant napisał:

Panowie, trzeba się rozwijać i być zawsze na bieżąco w temacie "wroga

 

Nie czytaj wytycznych gogle. To maskirowka.

Testując i obserwując działanie algorytmu zdobędziesz tajemną wiedzę. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzlafRock napisał:

Nie czytaj wytycznych gogle

Wręcz przeciwnie, analiza "twórczości" google na temat algo dużo daje, tylko trzeba umieć czytać "między wierszami" nawet po tym jak ktoś mówi pisze tak aby jak najmniej "mięska" przekazać też można coś wywnioskować ;)

Co do testów to wątpię aby kogokolwiek stać było na rzetelne testy na chwilę obecną, konieczność "produkowania" wysokiej jakości treści , odnośników i innych takich rzeczy a co za tym idzie wysoka cena wyklucza produkcje tylko dal testów , więcej jest obserwacji i analiz żywych przypadków niż testów. Także jak ktoś mi pisze o testach to spuszczam na to zasłonę miłosierdzia ;) 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Beerbant napisał:

tylko trzeba umieć czytać "między wierszami"

 

Typowe powiedzenie dla tego forum. :D

 

Porównaj ilość zmian wytycznych google dla webmasterów a zmiany algorytmu na przestrzeni 10 lat. :)  Czytanie między wierszami w tym wypadku nic ci nie da bo będziesz 10 lat wstecz. :) Po za tym google specjalnie zaciemnia wytyczne, dlatego trzeba je rozumieć na opak. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzlafRock napisał:

trzeba je rozumieć na opak.

No a o czym ja mówię ? :D Od zawsze jak googlasy mówili, że coś jest "be" to oznaczało, że to działa :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Beerbant napisał:

Od zawsze jak googlasy mówili, że coś jest "be" to oznaczało, że to działa

Kurcze, a jak ktoś w to uwierzyć i zacznie kupować linki na allegro to co? :) Chyba, że chcecie osłabiać konkurencje, to wtedy jest jasne.

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Toto napisał:

zacznie kupować linki na allegro to co

Na temat konkretnych ofert i ich jakości nie szuka się opinii oficjalnych od pracowników google tylko na PiO :D 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, qazy napisał:

wystarczy wyczaić "co działa" i wycisnąć z tego maxa dopóki działa :D

 

No ja myślę, że nie wystarczy. Jeszcze trzeba to robić z główą. Tak aby później jak przyjdzie update nie było lipy bo ręczne działania lub spadek pozycji.

specjalista-googleads.pl - prowadzenie kampanii Google Ads (AdWords)

www.smart-seo.pl - skuteczna reklama w Google :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz Cz. napisał:

 

No ja myślę, że nie wystarczy. Jeszcze trzeba to robić z główą. Tak aby później jak przyjdzie update nie było lipy bo ręczne działania lub spadek pozycji.

 

wszystko zależy :) tu nie ma schematów, które można wykorzystywać zawsze i wszędzie. Z głową w życiu należy robić zdecydowanie większą część czynności, jednak jak już wspomniałeś o możliwych "wywrotkach" to ich nie unikniesz w 100% nigdy. Choćbyś stanął na rzęsach to pozycjonując z definicji i na "dzień dobry" jesteś potencjalnie do odstrzału. Czy i kiedy to zależy jak dobrze się będziesz chował i czy nie będziesz za bardzo wkurzał właściciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności