Skocz do zawartości

Czy anchor ma znaczenie?


Michaś

Rekomendowane odpowiedzi

A co w przypadku kiedy chcemy się pozycjonować na daną frazę która jest nazwą domeny np. suplementy -> suplementy.net i wszędzie dodajemy link który jest nazwą domeny czyli  suplementy.net

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@cannot  to są domeny typu EMD na początku g. je lubiło, później mniej, jeszcze później walczyło z nimi. A teraz coraz częściej traktuje je jak zwykłe domeny.

linkujesz na domenę czyli suplementy.net a nie same suplementy. wtedy jest OK a i tak masz ładnie polinkowane suplemementy

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jimmi dzięki za wyczerpującą odp. jak dobrze rozumiem, przy takich domenach nie trzeba nawet anchora tylko wystarczy goły link? bo i tak słowo kluczowe jest w nazwie domeny

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na DKW.pl i zobacz sprawdzone sposoby na zarabianie pieniędzy oraz jak zarabiać na grach ! Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki?Ten portal finansowy pomoże Ci wybrnąć z problemów!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak aktywny udział w temacie, za rozwiewanie wątpliwości.

Chciałbym zapytać jeszcze o jedną sprawę.

Tworząc artykuł/wpis/stopkę dobrze jest to zrobić w taki sposób?:

[...]

 Najlepszy polski <a href="https://www.allegro.pl">serwis aukcyjny</a>!

[...]

 

jest lepsze niż wstawienie samego linku, tylko pytanie. Czy można je nadużyć? Lepiej używać ich więcej? Ale co jeśli mamy 3 frazy a dziennie robimy około 100 linków? czy możemy ich używać 33%/33%/33%?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cannot  zgadza się, dlatego EMD były tak lubiane przez seowców.

 

@Michaś  twój przykład wzmacnia frazę "serwis aukcyjny" można tak robić ale bez przesady, dawniej własnie tak się pisało precle i świetnie działało. Teraz jak przesadzisz to dostaniesz po łapkach.

Powiedzmy że jak będziesz miał 30% linków z jedną frazą to już jest przesada.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki wielkie za info.


W ScrapeBox'ie próbuję zrobić listę pod xRumera, jednak mam pewien problem a mianowicie... mogę wpisać tylko jeden footprint? Pytam w tym wątku bo nie chcę robić kolejnego... byłbym wdzięczny za radę, czy tylko jeden footprint można użyć przy jednym scpraowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan używam scrapeboxa z kilku powodów... wygasle web 2.0 z PA +28, komentarze na blogach, wszelkie inne listy.. i hrefer od rumaka jest dla mnie zbyt trudny do ogarniecia na ten moment. Sam zamierzam kupić soft ktory masz w stopce.. czy tam listy bedzie mozna bez problemu robic scrapeboxem? ;) dzieki

 

@Oxan_20  dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Michaś napisał:

czy tam listy bedzie mozna bez problemu robic scrapeboxem?

 

Można robić listy scrapebox'em. Czy będą to "efektywne" listy to już zależy od pomysłowości osoby używającej programu i przygotowanych footprintach i proxy. Obecnie scrapebox nie jest najlepszym programem do harvestowania z googla, ale śmiało można harvestować inne wyszukiwarki. Do googla obecnie najlepiej jakiś parser, który ma możliwość podpięcia ocr, aby odbanować proxy.

 

Xneolinks również posiada dodatkowo parser - Xneopars, którym możesz tworzyć sobie listy. Nie wiem tylko czy jest on obecny w obu wersjach - standard i premium czy tylko w premium.

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Oxan_20 napisał:

 

Można robić listy scrapebox'em. Czy będą to "efektywne" listy to już zależy od pomysłowości osoby używającej programu i przygotowanych footprintach i proxy. Obecnie scrapebox nie jest najlepszym programem do harvestowania z googla, ale śmiało można harvestować inne wyszukiwarki. Do googla obecnie najlepiej jakiś parser, który ma możliwość podpięcia ocr, aby odbanować proxy.

 

 

Jasne, ja z SEO nie działam tak długo na softach. Scrapebox nie jest taki zły. a jakie inne softy polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności