Skocz do zawartości

Nowy system reklamy kontekstowej


gimlak

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

Wczoraj zabrałem się za testowanie systemu.

Na razie korzystam z linków w tekście, z kolei zwykle boxy emituje przez Google, oraz Adkontekst.

Za jakieś dwa dni zrobię małe roszady, później kolejne i będę w stanie realnie ocenić z czego można najwięcej wyciągnąć.

Na razie najlepiej jak wiadomo wypada Google.

(Serwis ponad 10k uu, ponad 40k odsłon, dziennie).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam po długiej przerwie...

Odświeżam temat:

Moje konto kwalifikuje się do wypłaty. Wygenerowałem rachunek. No i niby mam go wysłać, ale czy muszę go podpisać i gdzie go podpisać? (są dwa miejsca na podpis i mi to wygląda na miejsce podpisu dla pracownika, a nie partnera). Innego miejsca na podpis nie ma, czyli co mam się podpisać na dole i im wysłać? A umowę jakąś? Ktoś wie coś na ten temat?

Próbowałem się z nimi skontaktować przez e-mail i jak na razie bezskutecznie, a reklamy się u mnie wyświetlają. Ktoś dostał z tego wypłatę już? Podobno mają zapłacić w ciągu 30 dni od otrzymania rachunku. Szczerze mówiąc ten program jest najgorzej zorganizowany ze wszystkich, z których korzystam...

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

odpowiadam choć od długiego czasu juz nie moja broszka :)

Wygenerowałem rachunek. No i niby mam go wysłać, ale czy muszę go podpisać i gdzie go podpisać? (są dwa miejsca na podpis i mi to wygląda na miejsce podpisu dla pracownika, a nie partnera). Innego miejsca na podpis nie ma, czyli co mam się podpisać na dole i im wysłać? A umowę jakąś? Ktoś wie coś na ten temat?

Pytanie zasadnicze: masz smartcontextowe reklamy czy z adsearch? Jak smartcontextowe to faktura do arbomedia, jak adsearch to do interii.

Składasz jeden podpis o ile dobrze pamiętam.

Jedno miejsce na podpis to info, że reklama została wyświetlona zgodnie z regulaminem czy zasadami - to nie tam ;)

Umowa - zależy czy jako firma czy osoba prywatna. Jeśli jako Ty to wystarczyło zaakceptować regulamin systemu. Jeśli firma - powinieneś mieć podpisaną umowę z określonym %.

Sprawdź jeszcze te informacje na adekwatnej stronie systemu bo mogło sie pozmieniać a nie chciałabym Cię wprowadzić w błąd.

Pozdrawiam,

Kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smartcontextowe - linki w treści...

Osoba prywatna.

Jedno miejsce na podpis to info, że reklama została wyświetlona zgodnie z regulaminem czy zasadami - to nie tam smile.gif

Są dwa miejsca na podpis: "Zgodnie z regulaminem Systemu reklamy kontekstowej za wygenerowanie kliknięć w reklamy płatne" oraz "Stwierdza, że usługa została wykonana zgodnie z warunkami Regulaminu Reklamy Kontekstowej" ...

Czyli to pierwsze jest dla mnie? Mogli napisać...

To jest rachunek dla ARBOmedia Polska Sp. z o.o. ul. Altowa 2 ... - chyba tam mam to wysłać? :)

Support nie odpowiada - ciekawe czy w ogóle zapłacą...

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smartcontextowe - linki w treści...

Osoba prywatna.

Są dwa miejsca na podpis: "Zgodnie z regulaminem Systemu reklamy kontekstowej za wygenerowanie kliknięć w reklamy płatne" oraz "Stwierdza, że usługa została wykonana zgodnie z warunkami Regulaminu Reklamy Kontekstowej" ...

To jest rachunek dla ARBOmedia Polska Sp. z o.o. ul. Altowa 2 ... - chyba tam mam to wysłać? :)

Support nie odpowiada - ciekawe czy w ogóle zapłacą...

CZyli podpisujesz "Zgodnie z regulaminem Systemu..." i wysyłasz na altową

Zapłacą, zaplacą ;)

Powodzenia!

Pozdrawiam,

Kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności