Skocz do zawartości

CRM do obsługi maili ??


ar4

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, novum napisał:

 

W cenniku masz opcje "free" (1 użytkownik i sporo ograniczeń), następnie "freelancer (dla 3 użytkowników i wiele funkcji) za 30 zł netto. Opcja "freelancer" kojarzy mi się raczej z 1 użytkownikiem. Może warto by przygotować i taką ofertę cenową dla jednoosobowej DG? :)

 

Pierwotnie był 1 użytkownik, ale po analizie zwiększyliśmy do 3. Przyznam szczerze, że dałeś do myślenia :) Wprowadzimy raczej nowy "freelancer" za 50% ceny aktualnego (1 użytkownik, 2 skrzynki pocztowe), a aktualnym abonamentom zmienimy nieco nazwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz911 - nie czepiam się, ale ... w zakładce cennik, plan "indywidualny" jest pod pozostałymi planami, po lewej stronie strony. Nie lepiej go wyśrodkować. Będzie wyglądać ładniej wizualnie. ;-)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, novum napisał:

@lukasz911 - nie czepiam się, ale ... w zakładce cennik, plan "indywidualny" jest pod pozostałymi planami, po lewej stronie strony. Nie lepiej go wyśrodkować. Będzie wyglądać ładniej wizualnie. ;-)

 

Jeszcze popracujemy nad tym :) Dzisiaj doszedł nowy abonament, a projekt był przewidziany na 4 kolumny. Uznałem, że lepiej tak dziś wrzucić niż czekać aż idealnie dopracujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2018 o 01:03, Mariusz napisał:

Bardzo fajny, dopracowany, konfigurowalny i z nieograniczoną wręcz ilością możliwości jeśli chodzi o dopasowanie do własnych potrzeb.

W mojej ocenie jeden z najlepszych na rynku z taką licencją.

 

Idąc za opiniami zacząłem testować Vtiger CRM OS,  wybrałem najnowszą wersję 7..moduły rozszerzające są obecnie niestety głównie do wersji 6..ale chyba faktycznie system ma bardzo duży potencjał.

 

Z kolei Bitrix24 nawet w wersji darmowej to w pełni funkcjonalny i to ładnie rozbudowany kombajn..

 

Niemniej ciągle szukam czegoś bardziej skrojonego pod ecommerce (ewentualnie modułów / aplikacji rozszerzających) z większą liczbą zaawansowanych KPI. Macie jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności