Skocz do zawartości

TVN przybudówką WSI?


.Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak twierdzi "Gazeta Polska", oficerem ...

Słyszałem, że rzecznik Macierewicza jest związany z tą gazetą. Teraz jestem tego pewny. Gazeta Polska jest na usługach PiS. Podlizywali się im od początku. Teraz widać efekty. Ciekawe czemu PiS nie chce powołać komisji do zbadania skąd GP ma tą informacje...

PiS teraz będziesz szukał winnych głupoty swoich ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I CO Z TEGO??

K...A, nagrali probe przekupstwa posla a ci teraz cuda na kiju wymyslaja!!!

Czas stad uciekac...

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni powinni odejść a nie my uciekać

Ale jak to zrobic?? Rewolucja, bunt, stan wojenny?

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błękitny Marsz , który odbędzie się w dniu 7 października od godz. 11.00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie - wokół Pomnika Marszałka Piłsudskiego przy Hotelu Europejskim (ul. gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza).

Po ostatnim zlocie PiSowcow w moim miescie zastanawiam sie czy nie wsiadac w pociag i jechac w sobote do Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzieli wojne prywatnej telewizji - czarno widze PiS

Wojna byla juz wczesniej, tylko nie tak otwarta. Sympatie polityczne TVNu chyba nie byly trudne do odgadniecia.

Tylko nie wiem skad ten PiS bierze doradcow, na co oni licza wszczynajac awantury z jedna z najwiekszych sieci informacyjnych w kraju. W dodatku awanture o to, ze zostali zlapani na goracym uczynku, ale teraz twierdza, ze najwazniejsze jest to kto chcial ich na tym przylapac. Uklad. Ciagle ten uklad.

To ze wybieram PO nie jest zasluga niemrawego Tuska, Rokity z przerosnietym ego, ani ujadania Niesiolowskiego. Moj wybor to w pelni zasluga PiSu. Nie wierze, ze mozna cos dobrego zbudowac ciagle tylko szukajac wokol wrogow. Lubie historie i moglbym podac pare przykladow rzadow, dyktatur, w europie i nie tylko ktore od tego zaczely, a skonczylo sie bardzo nieciekawie, ale musialbym porownac panow K. do zbrodniarzy, a to byloby juz naduzycie z mojej strony, zreszta wcale tak o nich nie mysle.

Dlaczego kazdy kto ma inne zdanie, kto pokazuje bledy i naduzycia jest z UKLADU? Czy ja tez jestem z ukladu? Na razie nie - za malutki jestem. Ale gdybym posiadal odpowiednie srodki aby dotrzec do duzej liczby Polakow (jak np. dziennikarze) z cala pewnoscia okazaloby sie, ze moj ojciec w podstawowce przyjaznil sie z przyszlym UBekiem, a sasiadka mojej matki lat temu 30 byla tajnym wspolpracownikiem.

Jak to sie dzieje, ze wciaz tak duzo Polakow nie zauwaza, ze to jest paranoja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn należy z grupą ITI (nie myle się?:)

Do niej też należy onet.pl mnostwo innyc podmiotów gospodarczych.

Nie widze powodu, żeby wsi też nie mogło do nich należać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze powodu, żeby wsi też nie mogło do nich należać.

adres wsi.onet.pl daje 404 wiec to chyba nie to :)

załosne to co robi PiS ale z bardzo czytelnym przekazem - znajdziesz kwity na nas to my znajdziemy na ciebie, a jak nie znajdziemy to sobie wyprodukujemy w otoczce klauzuli "tajne specjalnego znaczenia"

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ...

Pełniący funkcję prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz zaapelował do liderów Platformy Obywatelskiej i Ligi Polskich Rodzin o odwołanie zaplanowanych na sobotę marszów w Warszawie.
W telewizji podano, że Platforma spowiewa się pona 10,000 ludzi na swojej manifestacji a PiS boi się przebicia ich akcji w stoczni ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności