Skocz do zawartości

Lepszy link zwrotny czy tylko link do nas?


yooo3

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem dlaczego ale czytanie tego dzialu z dnia na dzien bardziej mnie stresuje :/

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiedz jest na to prosta. Za duza masz wiedze :( a pytania zadawane tutaj irytuja ludzi, ktorzy siedza w tej branzy juz od dawna. JA dolaczylem dzis do tego forum, ale narazie czytam wszystkie posty, mam nadzieje ze dzieki nim dowiem sie wielu spraw dotyczacych pozycjonowania, bo obecnie jestem zielony i nie bede sie powtarzal.

P.S. Licze na wasza wyrozumialosc, jesli bede zadawal banalne pytania

Pozdraiwam :)

55fefe7051d824a6.jpg

Poszukuję chętnych do pomocy przy prowadzeniu serwisu https://www.swiat-podrozy.pl info na gg lub mailem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że robicie stronę przede wszystkim dla ludzi

Jrs ma racje.

Linki A-B B-A daję obie dwóch stronach, jeśli to są linki tematycznie (po prostu, nie linkuj do stronach, jeśli nie mozesz "normalnego" czlowieka przekonać, że ten link jest wartościowe dla niego).

Strona A ma naturalnie następnym razem keyword dla strony: w linku -> plus dla strony A.

Strona A linkuje do wartościowe strony, tzn dobrej strony a nie smietnik ani linkor - zbiera zaufanie (trust rank).

itd...

I strona B tak samo.

Jeśli chodzi o nietematycznie linki (ale po co?), to A->B, B->C i C->A najprawdopodno jest lepiej.

ps: proszę bez dyskusje o ortografie - polski jest moim 3-iem językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności