Skocz do zawartości

subdomena = duplicate content ?


dpl

Rekomendowane odpowiedzi

kara za duplicate content jest jak są identyczne strony w jednej domenie

jeśli są w różnych to chyba mają mniejszą wartosć bo content nie jest unikalny ale nie ma to innych konsekwencji

czy sie mylę ?

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydawało, że google "ignoruje" kopie na tej samej domenie - bo gdyby było inaczej to większość stronek dostała by bana... (z www czy bez;)

Powody - i to spore są do tego aby wywalać z indexu kopie postawione na RÓŻNYCH serwerach - tj. inna domena i ip... powinna wylatywać nowsza kopia. Ot takie proste, logiczne zabezpieczenie przed bezprawnym kopiowaniem stron:]

Jak już kilka postów wcześniej pisałem - nie spotkałem się z karą za duplicate mimo, że mam stronę postawioną na 6 adresach - wygrywa lepiej linkowana:] A gdy google przeindexowuje to czasami wskakują na jej miejsce inne - losowo;-)

Tyle lat minęło a ja nadal działam w SEO
-----

Wykonuję Link Building z tematycznych artykułów sponsorowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce jeszcze przykłady stron z programów partnerskich.

Na przykład strony z ofertami banków m2m.money.pl czy tez bankier.pl

Takich stron jest mnóstwo w internecie, mają identyczny content, różnią sie czasem kolorkami i oczywiście są też silno pozycjonowane na takie same frazy. I chyba funcjonują normanie? Czy one nie kwalifikują się na duplicate content ?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje, że duplicate content jest w ramach domeny (bop przecież mirrory moga byc - wikipedie, dmozy i inne badziewia)

a z www i bez www to google juz rozpoznaje i nie trzeba nawet 301 (tego jestem pewien)

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomahawk: jeszcze zależy jak wyglądają serwisy, na których takie teksty są - duplicate wcale nie jest tak łatwo dostać, musisz się postarać i kopiować w 100% z jakieś strony, a raczej skopiować jakąś stronę.

Nie pamiętam już progu powiedzmy przy którym przekraczałem poziom bezpieczeństwa, ale to co zapamiętałem, to to, że ten próg jest bliski 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam już progu powiedzmy przy którym przekraczałem poziom bezpieczeństwa, ale to co zapamiętałem, to to, że ten próg jest bliski 100%.

Z moich testów wynika ze do 90% procent nie ma szans na duplicate content.

"Dopiero gdy wolna wola znowu zaskoczyła, przerwali bieg po torze przeszkód ich własnej konstrukcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomahawk: zależy. Bo znając życie, kiedy mówimy o podstronach z duplicate content w stosunku do domeny głównej, to pewnie linkujesz ostro z tej podstrony do głównej... przy czym jeśli podstrona jest silnie linkowana, to oczywiście pozycja domeny głównej poleci. O żadnych konsekwencjach większych w stosunku do domeny głównej nie wiem.

qwertyuiop: no własnie, mi nawet wychodziło jeszcze więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności