Skocz do zawartości

Wiec pisu


Oleg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

myslalem jeszcze o jednym - jakbym tu zostal (w co bardzo watpie). placic sobie na fundusz emerytalny ale bezposrednio w jakiejs firmie w Szwajcarii - wolalbym pol zarobkow im oddawac ale wiedziec ze na starosc mnie za przeproszeniem nie wydymaja jak 99% obecnych emerytow.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno sobie uświadomiłem czym jest ZUS i mimo tego działam tu i nie ruszam się. Akurat emerytalne systemy to zawalą się wszędzie i żaden to dla mnie argument przeciw kupieniu wiejskiej rezydencji w Polsce.

Kupuj, kupuj. Tylko nie zapomnij o co najmniej dwóch psach obronnych i jeszcze ze dwóch ochroniarzy z wyposażeniem. Inaczej masz jak w banku minimum 3 włamy na rok.

Ja się pozbyłem "rezydencji", bo miałem dość wstawiania nowych drzwi, wyłamanych framug okiennych, itd.

I nie pomogą żadne super zamki, kraty, blacha itp. A jak za bardzo uzbroisz chałupę, to ci spalą po złości.

POLISH REALITY :)

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności