Skocz do zawartości

Marketing internetowy w wyszukiwarkach w radiu


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

...Trochę stremowany jestem przez to, że to online :)

Jak wiesz słuchałem co tam prawiłeś.

Pierwsza część to istny wykład, mniej lub bardziej szczegółowy, jednak powinien być "żywszy" bardziej dopasowany do słuchaczy.

W drugiej części uważam, że powinieneś bardzo stanowczo ucinać pytania o pozycjonowanie.

Jesteś przecież człowiekiem od reklamy w internecie a nie pozycjonerem i niepotrzebnie rozmowa stacza się tylko na ten temat..

Co do "ciekawych" pytań Majewskiego to się lepiej nie wypowiem bo wiesz jaką mam opinię w tym temacie ;)

p.s.

Tnx za pozdrowienia on-line.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy wyklad.

Mam nadzieje ze bedzie takich wiecej.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto bylo :)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może warto pomyśleć o nadawaniu strumienia w takim formacie aby był ogólnie dostępny?

Audycja nadawna na żywo jest ogólnie dostępna !
czy ktos to moze nagral i moze to gdzies zamiescic?
Audycje nagrał P. Majewski i aktualnie jest dostępna dla abonentów w serwisie CNEB.pl :D

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Dłużej niż 5 min ani Majewskiego ani Frontczaka nie dało się słuchać - no offens Tomek ale mówcą jesteś tragicznym - zero zapału - zero modulacji, i jeszcze te wstawki yyyy, eee.

Aha i jeszcze ten wstęp imo do xxxx. Pierwszy komputer dostałem gdy miałem x lat i ....

Tym wstępem imo powaliłeś całość i straciłeś 50% słuchaczy.

Moja subiektywna opinia -całości nie słuchałem bo uznałem że szkoda życia - być może dalej było lepiej.

Dla ścisłości Nie jestem Nie byłem i Nigdy nie będę abonentem CNEB.

Edyta: Dobra bo wyszło tak jakbym Cie conajmniej nie lubił. Generalnie nie było najgorzej ale po Tobie spodziewałem się więcej - dużoo więcej. Komu wiele dano od Tego się wiele wymaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sir Nimek... Chyba zapominasz kto był docelowym odbiorcą tej audycji...

Gdybyś widział poziom pytań na forum w trakcie, to może byś zrozumiał dlaczego audycja była w ten sposób prowadzona !

Np.

Czy linki w Google AdWrods pozycjonują moją strone w Google ?
:D

Ograniczyłeś się do 5 min. słuchania i podejmujesz się krytki całego wystąpienia !

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezare to też pisze że zboczeniec jestem na tym punkcie i nie słuchajcie. I masz 100% racji tylko głupiec podejmuje się osądu nie wysłuchawszy sprawy do końca :P

No ale przyznasz moglo być w tym więcej ikry - urozmaicenia i profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nimek myśle że słuchając czegoś 5 minut nie można tego oceniać ,,po całości”

Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem abonentem Cneb ale to nie dlatego że chce się czegoś dowiedzieć o pozycjonowaniu akurat z tego forum. Cneb to nie tylko bełkot i spam Majewskiego, to także forum gdzie ludzie wymieniają się opiniami na wiele różnych tematów.

Uwierz mi, jest tam wiedza która może się przydać, ale nie przekonasz się o tym bo ,,nigdy nie będziesz abonentem CNEB”

Nie samym chlebem (pozycjonowaniem ) człowiek żyje , jeśli chcemy wybiec poza ,,ciułanie linków” to każde tego typu forum może nauczyć nas czegoś.

A CNeb to też dział ogłoszeń, reszte dopowiedz sobie sam. Gdyby nie było forum napewno nie zapłaciłbym nawet 1 zł. Zreszta 150 zeta na rok bodajże nie spowoduje że zbiednieje, myśle że wiecej kasy wydaje na gorsze rzeczy :P

Co do Tomka, nie słuchałem audycji, chętnie w weekend sobie posłucham, krytykujecie go, że niby zły poziom zaprezentował, że niby wstawki: yyyy, eee

Przypomnijcie sobie najbardziej stresujący egzamin w życiu i pomnóżcie poziom adrenaliny razy 5.

Występ na żywo w radio, TV, to nie to samo co rozmowa telefoniczna z klientem, nawet jeśli audytorium jest niewielkie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności