Skocz do zawartości

Marketing internetowy w wyszukiwarkach w radiu


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Adek tez masz racje, ale Twojego wystąpienia wysłuchałem do końca i nawet mi się podobało.

Uwierz mi nie potzrebne Ci CNEB żeby robic coś więcej niż ciułanie linków.

W sumie z tą generalizacją że nigdy nie będę abonentem być może przesadziłem, ale Pogadam z Piotrekiem to pewnie da mi jakiś dostęp testowy na pół roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeśli chcemy wybiec poza ,,ciułanie linków”

...to zdecydownie CNEB.pl jest pierwszym dobrym krokiem w tym kierunku...

W mojej ocenie pozycjonowanie to 20% całego procesu zwanego marketingiem internetowym... wiele osób z tego forum niestety o tym zapomnia.

Co do P. Majweskiego to z całym szacunkiem ale jest to niekwestionowany autorytet z dziedziny e-biznesu w Polsce, dlategoteż uważam że wiedza Piotra + nasze pozycjonowanie może zaowocować czymś sensownym !

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do P. Majweskiego to z całym szacunkiem ale jest to niekwestionowany autorytet z dziedziny e-biznesu w Polsce

Oj Cezarku bardzo bardzo nie ładnie - posłużyłeś się obrzydliwą generalizacją. :P

1 Dla kogo jest On autorytetem? (to że dla Ciebie nie znaczy że dla mnie i dla wielu innych)

2 Jak niekwestionowany skoro kwestionowany - wiele ludzi również z tego forum podważa kompetencje majewskiego. Nie istnieją rzeczy niekwestionowalne - ludzie podważają istnienie Boga - wiarogodność Bibli a Ty piszesz o jakimś "robaczku"

3 autorytem z dziedziny e-biznesu? - dziedzina ta jest tak rozległa, że powiedz mi w czym dla Ciebie jest autorytetem. Dla Ciebie podkreślam.

I proszę nie rób z tego wątku syfu pisząc jakieś pierdoły o niekwestionowanych autorytetach.

A teraz gdy emocje w Tobie sięgają zenitu - powiem Ci jedno:

Nie szukaj autorytetów tym bardziej niekwestionowanych tylko sam zacznij myśleć, analizować, wyciągac wnioski a nie opieraj się na jakiś pierdolach, które pisze Ci jakiś "guru" (bo 20% w tym będzie prawdy a 80% za przeproszeniem zbędnego pieprzenia)

Jeśłi Cię uraziłem - To BARDZO DOBRZE - tu masz mój email sir_nimek@vp.pl

Podyskutujemy sobie już tam na spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Majweskiego to z całym szacunkiem ale jest to niekwestionowany autorytet z dziedziny e-biznesu

po zwrocie "ale jest to" zapomiales dodac "dla mnie"

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych, którzy "nie byli, nie są i nie będą nigdy abonentami CNEB" ;)

https://www.sprawnymarketing.pl/artykuly/cneb-radio/

Sa slajdy i mp3 z wykładem (bez dyskusji, z dyskusją tylko na CNEBie).

Porównywałem to nagranie ze swoimi nagraniami ze szkoleń -- jednak mówienie przez ponad 1,5 godziny do monitora i mikrofonika skypowego w pokoju bez mebli nie jest najlepszym pomysłem, brak realnego kontaktu z audytorium to dla mnie duży minus.

Oczywiście nie będę Wam polecał czegokolwiek o SEO ale Ci, co są sceptycznie nastawieni do AdWords i przyszłości tej platformy, mogą znależć coś ciekawego dla siebie.

Swoją drogą ciekawy jestem, jak to będzie w prawdziwym radio i prawdziwym studiu.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do P. Majweskiego to z całym szacunkiem ale jest to niekwestionowany autorytet z dziedziny e-biznesu w Polsce

Majewski też dla mnie nie jest żadnym autorytetem, szanuje go ale te materiały na cnebie jakoś dla mnie troche jakby ,,przeterminowane są" :) . Jedyne za co go podziwiam to za jego pomysł właśnie na e-biznes i za to że zarobił na tym niezłą kasę :)

W kwestii marketingu internetowego zdecydowanie więcej ma do powiedzenia w swojej książce franckey i to przed nim należałoby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli mam na tym zarabiac pisze sie.

nie jestem ani fanem PM ani jego wrogiem ale zastanawia mnie ze czesto gesto jego oceniajacymi sa licealisci ktorzy jeszcze nic nie osiagneli

oczywiscie nie mowie o wszystkich - nie bierzcie tego osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mom zdaniem radio internetowe nie nadaje sie do prowadzenia wykladu

przyznam sie ze wytrzymalem pare minut i chociaz to mowiles bylo ciekawe

to jednak moje robaki w ... wziely gore :)

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O CNEB Piotra Majewskiego już dosyć dużo powiedzieliśmy tutaj.

Audycja na pierwszy rzut oka ciekawa, na pewno Tomek ma sporo wiedzy. Nie obraź się jednak Tomek, ale za pierwszym podejściem nie dosłuchałem do końca. Wygrał z Tobą film z wypożyczalni w towarzystwie mojego chłopaka.

Dużej części osób które pracują w mniejszym lub większym odosobnieniu (a w szczególności komputerowcom wszelkiej maści) brakuje jednego ważnego atutu - umiejętności pięknego wysławiania się. W końcu, jeżeli częściej pisze się przez GG niż rozmawia z żywym człowiekiem w cztery oczy, łatwo "zdziczeć" (i jak obserwuję, jest to widoczne już po miesiącu pracy po 16h dziennie w odosobnieniu).

Są jednak ludzie, tzw. "szkoleniowcy", którzy po przeczytaniu "ściągi" w piękny, zajmujący, iście porywający sposób, opowiedzą Ci o czymś, o czym nie mają zielonego pojęcia. IMHO lepiej posłuchać kogoś, kto nie mówi tak kwieciście, ale ma coś do powiedzenia. Wierzcie mi, inaczej mówi się do kumpla od kieliszka, a inaczej do kilkusetosobowego audytorium. Live.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo wiedzy przekazane, jednak faktycznie nad prezentacja powinienes popracowac- nie mowie tego absolutnie zlosliwie.

Kojazy mi sie tylko pewna ciekawa i madra ksiazka, zapomnialem tytulu- ale to nie jest wazne.

Robione były badania co ma wpływ na

"Pierwsze wrażenie przekazu informacji"

7%- treść

38%- głos

55%- komunikacja niewerbalna (w tym wygląd)

Badania były nastawione na prezentacje i komunikacje "na żywo", przy prezentaci glosowej np. w radio troche to wyglada inaczej, ale nie zmienia to faktu, ze tresc bedzie zawsze na koncu..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności