Skocz do zawartości

Link sponsorowany a pozycja w wyszukiwarce...


wąski

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie tak przychylnie spojrzy jak przychylnie patrzy wyszukiwarka i katalog onet na mój box u nich ;)

w katalogu redakcja nadała mi najkrótszy opis jaki tylko mogli a w wyszukiwarce mnie wogóle nie ma pomimo zgłoszenia chyba z dwa miesiące temu ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Michalem - wlasnorecznie to sprawdzilem na swojej stronie. Od miesiaca dodaje swoje strone gdzie sie da zeby zdobyc mozliwie duzo linkow.

Efekty sa widoczne po ok miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyscie sie podzielic swoim doswiadczeniem, gdzie szukac miejsc do dodania strony, zeby Google to podchwycily...?

Skateshop SKRECZ

na poczatek dopisz sie do tych miejsc

https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic129.html

dodaj sie do odpowiedniej kategorii www.dmoze.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki.

Zabieram sie do roboty...

Do www.dmoze.org dodawalem sie juz kilkakrotnie i nadal w nim nie istnieje. Czy tutaj tez sa jakies kruczki...?

Poczytaj to forum jest tu wiele o tym

zrobiłes sobie krzywde dodając sie wiele razy teraz długo sie tam nie zobaczysz

;)

Niestety

Niewiedza kosztuje

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności