Skocz do zawartości

co chyba przez ten snieg te krzaki na forum?


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki co to za krrzaki:

1śXŽÝ8ś¸3%ł`ŕŰ$ÍV;&űŘr'PđŔĆ%˛AÉó_˙9´IÚ'é|F=côĄ3ŢSzo8aV´ý%ěŃ?ó hL4ą=dĹý ÓňÇßçÁTĚnĚ%ĆąŹ8YÂäŃyE]îß+9nŤŚ*,MŔě`@ëZÜ 8Úďßűh[1-o./#zĄJÎ6ÂX0}ťôŕˇćĐśjáôÓ}Ś§ŁŹ,)˙fg§žfK˙ăťÔ`ýçg2¤ĆtěĐ1w¸MÇěľUBŹőŰłŹnkĚGŰ}ňŠ!1÷ž 6˘$ţ}ć.ú}ÉÁÎDçl˝áăIđyý÷rý?A ě5팚qŐQšÂŽă´Ć¤ hF`uv|~íťťîG0ěÂŢův$˙ôŔĄPČPXf˙SŁĽćŁ6?Á1hă ¤XTŃNŹÓŮß}Ô úCo¤ŞţÜ ůŢ $M˘˘¸Ů-k´¤FŔoŮ 'âyvşűŕ [ÝŽý=9ł]áäOFÔ1ćDMH4ťäě)5'[Ż.÷Z)ďl$ô˙OŽÚBÇŔŮżMžo7˘Bᲊxíł§r.o÷;;0QŐôĆ,×RbQg"˙EoŠ*ĚLü¤XĎóhđŮ"˛ü˙ţĚ`łpłľézüÖöÇhţa 6síÍűdóC]/=q5čőöď{$I`ŕć0/ß=šz1Řët6ˇűý¸ťOv[s')-cďŚ.{XĆčĚ8cv&'Ęđ"׌0BÖäC(É;ăÖ-őtú§Űˇ¨7üĹq0{ő]yłwüýűďd@Şţ Ę % /MX$čaOŻŕáKwĺv˛:áů˘<Ç G PUJçÚzňźÇx2OşĺŁŤ[:'açJ3:`ť)Â&ggFa˛ŁgÂrh8ő(w@HV;Ň[Ź ?Şe§üÂác6űzgŹçy}zfĺÜśZÖąĚÓв}CÉ[ŢŕĎÜTE*]dÇpńĘYĎ´Éľ´VşdŃ$ĐZ0ş5[on& 6~ 0ňđ0xůż0łř'ÁßŇoi§JŐR뼚lUZÔQ3ŤůJGj1Z2Ż`=łŠNĄX¨)lńÁAMΰ°?îĹÇzjŻ*SűsqőŢę˝Ć¸ŮËlѤĆ8)đźWŠĎčľöXE/VŹ¤ĹŁźeŞ;PĎ˝ĐçĚÜníREO]ˇň FŻľYŻ>ČI7y%cĐJR/´kŚ^QŹšáĘcšvľGRBŻ>q'Kľ6Gž$nbxůú B(î`öď¨×ÁWQ°y´ď~lÖMćľGĐ˝-Üíđý^ŁĚÂbă ľš<ÝQs"ĆYŢ~Ą˛"ظÂs7e^&Fź;ćË)(ög˘v/MÇí "ď|łTť"ňÝl*1ÝżW:gŚJ ééĺÔ/ÚňZÖĄíLł¤5ôňWŽuŢIśŰd8<&ťŚđZčq?ăűĂ@óNŠo)ńŐásčF;#Bňp48,EÓ;n¤śşDślČ X­&o!{űxěôŁňÍNźťFvq´ˇßq?â!ŞĄÓĘz¨ŽUf_ɧYęx;T$˛;~ĐźŹ?!ťŢŢ$ŇőŘo¤O¤M´¤7ôyŹ<ÂÂÔÉŮIr<ô¤Tť3őyŮźČpESŹřşŠákŚx/%ŁO1;<Îq¨8ŰŘŮ Ď3ę.ąëÉvŠŁ8˝yôds;=mőőmÉü6ÂůxDůÁŮ7'/¨őÎŃtQz×amś$tiËXŃśő´[ËÉ fÔLHŔßk zŽÇ!¨ #ŞNIJň$ýMúĺO1=ZĘ cÓ °}čy-ţc)!đ˙QX)ŃS]ŹCĎáv zUE°RtkMXÂZ>>Vç4O8°Ő$_IĂ>.%ŢŽ§/SóôĺÚóô;)˝ť+§ŕ Ô$7ÉőlpýĺŁč1sD ËůÔRŁv§Ö"ËđćËŠ ÷ćfk˛ŞŻ¤oě×0U!g¨ Ok`ąb-3îĚN˘,§ňJU$*Ś0[¸uxQ E(6g~ŤZý§jSŁ`Ééü˝ĘézÇG°ŰřřH 2ŐçLłDŚhŹMâţÂOŐ×âS&?tTăęÔEgąJög(-ÉÜáZŞĺćm|CćÝ=?x>˝"[OCO¸tťě U*8?ŮÔ;wśŕY´$¤ĎZČKqs9AI'HźęÄ]t¸nĚbËÚ*ěNăáĚW÷ëű§ŁSw|ÜJ¤[ľFŃąGyĆĎ EÖĺ$ÉX§ŕ PËd×Jię&MüzŹgűď65Aďő}B[ŰúĎeĄvş9óî˘ëuŠPĚę8ßkyŻň"¸Ü*XPiź_Y~Ćň?Ťŕvłgýʢ÷=3¸;ŻěŽÉ´_ÇÔ9Ät0*y{qáđsJZV|ˇÇ$˝ť?ÍťjëÖ7b(J­í>%Ě?SĎ1`^[ëztćĚmźëöWęSUőŨÄËůĺ?+Öac¸ÓËËJ(ĐçńiőßCł1ôđv3N˝ůXUÂĄ'î7ýţ̤´â6§@~PôŻY%Ă

no ja tnie wiem drogowcy na forum zastrajkowali czy cos ;) czy to jakas lawina sniezna ;)?

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
bartek - napisałem, że mam firefoxa (1.0) i też mam czasami ten błąd.

ja też mam i dużo siedzę na forum, a problemu nie zaobserwowałem. masz polską wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności