Skocz do zawartości

Znaki interpunkcyjne w anchor tekście - jak czytane?


kadzielawski

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo google nie ma problemu z czytaniem tego typu znakow, ale z drugiej strony nie polecał bym ich stosowania. Jeżeli bot potrafi to przyjąc nie znaczy, że to lubi :( Prostota kluczem do sukcesu...

Mogł byś jeszcze podać przykład jak miał by wyglądac Twój anchor.

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaki interpunkcyjne z prawdziwego zdarzenia - typu . , ; powinny być traktowane jako rodzielnik i nie specjalnie zaszkadzać w pozycjonowaniu fraz nimi rodzielonych, ale pozycojonowanie na "zółte kalendarze" i "zółte, kalendarze" może dac różne efekty.

Uzywanie znaków para-interpunkcynych to ryzyko - znak nierozpoznany przez google staje się w zasadzie dodatkowym wyrazem w anchorze - więc ostrożnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znak nierozpoznany przez google staje się w zasadzie dodatkowym wyrazem w anchorze - więc ostrożnie.

O to mi chodziło

Dzięki śliczne mrtn.

Zostaje tylko określić mi jeszcze znaki nierozpoznawalne :P

TX - ciekawe i pożyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności