Skocz do zawartości

Pytanie o Plagiat


Batrix

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę się zniżał do Pana poziomu i tekst typu "bycie w branży" pozostawiam bez komentarza.

"Gdybyś był profesjonalną firmą, która już kilka razy miała do czynienia z takim "procederem", to klient nie dostałby projektu na dysk tylko byś u niego się zameldował lub twój pracownik z projektem u siebie na kompie."

Tutaj widać iż właśnie nie zna Pan sprawy, gdyż dokładnie tak było, aczkolwiek kilka dni później Pan J. T zadzwonił do mnie z prośbą o przesłanie projektu gdyż chciał pokazać go swojej żonie, nie miałem czasu żeby tam podjechać, więc wysłałem tu był mój błąd, aczkolwiek względem prawa (jeżeli jest Pan prawnikiem, lub "patrzy" Pan na to jak prawnik) powinien Pan wiedzieć iż Pan J. T. nie miał prawa użyć tego projektu. Tym postem kończę mój dialog z Panem. Sprawa rozegra się pomiędzy mną i Panem Jarosławem T.

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego, portfoilio oraz ze strony zniknoł napis "Batrix" nie, dlatego, że czuje się winny, tylko, dlatego że ustępuje i nie chcę się bawić w przepychanki i posądzenia. Projekt Jarosława dostałem na kartce papieru "namalowany" długopisem, był tam też niektóre wymiary, lecz nie wszystkie. Jako plagiat osobiście tego nie uważam, a na rynku jestem dłużej niż szanowny kolega z Zets, ale to o niczym nie znaczy. Strona jest podobna, ale ni identyczna, jedynie układ jest taki sam a kolory i i układ 3 zdjęć z buttonami można znaleść wszędzie, chociażby na www.templatemonster.com co akurat wszyscy znają i wiedzą. Z tym, że to nie jest mój problem to masz rację, lecz głupio mi, że wyniknęła taka sytuacja i staram się zobaczyć, co myślą o tym inni i jak z tego wyjść, a "J" chce mieć taką stronę a nie inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności