Skocz do zawartości

Budujemy wyszukiwarke sukamy: programistow, grafikow itd.


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

W odniesieniu do tematu SZUKAJKI chcialbym oglosic wszem i wobec, ze poszukuje sie osob do tego zacnego projektu. Napisze o pewnych wymaganiach, ktore wydaja mi sie niezbedne i nie chodzi o to aby dyskfalifikowac jakies osoby, ale o to ze osoby podejmujace sie tworzenia takiego projektu musza chodz najmniejszym stopniu miec pojecie o dzialaniu wyszukiwarek. Potrzebujemy:

Programistów

Wymagania:

- znajomosc jezykow programowania php, java itp.

- znajomosc baz danych (MySQL)

- umiejetnosc samodzielnego rozwiazywania problemow

- terminowosc i sumiennosc wykonywanej pracy

Grafikow

Wymagania:

- znajomosc oprogramowania do tworzenia i obrobki grafiki (photoshop, corel itp.)

- zdolnosci plastyczne i poczucie estetyki

- umiejetnosc samodzielnego rozwiazywania problemow

- terminowosc i sumiennosc wykonywanej pracy

Innych osob, ktore moga cos konkreetnego wniesc do projektu.

Prosze dopisywac sie do tematu. Prosze nie komentowac tego co jest napisane tu czy w temacie o szukajce. Ten temat slozy jedynie do werbowania osob. Chetni powinli przedstawic jakis dorobek i dopisac sie do tego tematu piszac takze cos o sobie.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

- znajomosc oprogramowania do tworzenia i obrobki grafiki (photoshop, corel itp.)

- zdolnosci plastyczne i poczucie estetyki

- umiejetnosc samodzielnego rozwiazywania problemow

- terminowosc i sumiennosc wykonywanej pracy

i zeby nie ten ostatni myslinik to moze i bym si enadawał (ach ta prózność,wiem sa lepsi)

w kazdym razei fajny prosjekt i podoba mi sie ten pomysł ciekaw jestem co to z tego bedize

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie kolega olal sprawe zeby nie komentowac tego co jest napisane albo nie umie czytac wiec prosze jeszcze raz aby nie komentowac tylko dopisywac sie jesli chce sie cos zrobic w kierunku. nie potrzebujemy tu smietnika.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności