Skocz do zawartości

Ja rozumiem marketing itp ale to już przegięcie


decent

Rekomendowane odpowiedzi

mrtn spaliłbym mu dom, samochód i zakopał w lesie.

Internet jest na tym samym poziomie co przemysł z bronią, sexem, narkotykami etc...

Świata się nie zmieni. Żyje się dalej i kto ogląda się do tyłu zawsze przegrywa... zawsze.

No to może podpal mi dom i powiedz, że jak nie zapłacę ci 100 000 to zrobisz coś gorszego?. Niczym się to nie różni - z taką mentalnością daleko nie zajedziesz.

Zastanów się co wygadujesz? zastanów się jak teraz np. mógłbym cokolwiek ci powierzyć wiedząc, jaką masz etykę?.

A może w życiu miałem więcej szczęścia, że spotkam więcej ludzi uczciwych? Znam kilku ludzi, którzy z Internetu wyciągają więcej niż 10 czy 20 K na miesiąc, żaden z nich nie musi spamować, kombinować po prostu robią swoje, prowadzą portale, sklepy itp.

Poszedłem ostatnio do sklepu z moim starym kolegą (nadmienie, że jego dochody równają się moim + jedno zero na końcu), pracuje uczciwie i innym pozwala zarobić, pracowników traktuje surowo, ale płaci bardzo sildnie. Gdy wychodziliśmy ze sklepu zobaczył butelkę po piwie - nic nie mówił, odruchowo podniósł i wyrzucił do kosza. Nie tłumaczył mi się, nie robił tego na pokaz, dla niego było to naturalne, że trzeba dbać o porządek. Tacy ludzie mi imponują.

Znam też kilku prawdziwych spamerów (wrzucających domeny hurtowo do banów) to rodzaj pracy jaki wybrali, ale się tego nie wstydzą, nie mówią że taki jest świat tylko po prostu zarabiają. Moje wypowiedzi dotyczą nie paru katalogów, czy MFA, ale poglądu na zycie i biznes. Jednak WIĘKSZOŚĆ z nich nigdy nie dojdzie nawet do 10% tego co osięgneli ludzi od początku stawiający na normalny biznes.. SPAM rozleniwia, czek z Adsensa z 4 cyframi powoduje że nie chce się robić nic porządnie ani dobrze to droga do nikąd. Z prawdziwych spamerów znam tylko jedną osobę która podziwiam - cały grosz ładuje z powrotem w internet płacąc programistom, grafikom tworząc wartościowe strony, ale to wyjątek - ja sam nie wiem czy mając 5K dolarów ze stron MFA pracowałbym po 12 godzin na dobę nad czymś innym? zamiast konsumować.

Nie wiem - nie będę próbował :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrnt uwierz pracowałbyś, nawet mając 10K z adsense nad czymś innym. Różnica między spamerami a spamerami z główą polega na tym, że nie myślą o tym iż wszystko się kiedyś kończy a nie oprzesz kredytu na dom, samochód, utrzymanie rodziny z samego adsense.

Nie zainwestujesz nie pojedziesz.

Dyskusja zeszła na inny temat nie związany z tym. Więc pozwolisz iż na tym etapie zakończymy rozmowe o etyczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności