Skocz do zawartości

Google strony z ukrytym tekstem


marian102

Rekomendowane odpowiedzi

a to jest spam?nie sądze.Tekst alterntywny i tyle,jeśli nie będziesz miał obsługi skryptów to zobaczysz ten tekst.Tekstu ukrytego nie zobaczysz nigdy.Za coś takiego również bana nie dostaniesz.Trzeba szanować swojego klienta.Nie mozna dopuścić do mozliwości zbanowania strony.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem okres "młodego gniewnego" na spam a teraz na to sra...... :blink:

Sorry wielkie, ale na wiekszosci tematow, na ktore pozycjonuje swoje strony wlasnie roznej masci linkory i linkuje oraz ukryte warstwy aktualnie dzialaja - zwlaszcza, ze od czasu Jaggera Google najwidoczniej lepiej punktuje wiele z technik zaśmiecania. Potem różne badziewia są w czołówkach. Zresztą już pal licho własne strony, zadbałem o ich promocje na tyle, że nawet jak zlatują niżej w wyszukwiarce ruch jest duży. Ale nieraz jak szukam czegoś ot tak to klapa.

Bardzo lubie czytać, jak ktoś rozgranicza pozycjonowanie na dobre i złe

A jak ktos rozgranicza pozycjonowanie tresci uzytkowej od pozycjonowania paru zdan na krzyż napisanych tylko po to, zeby coś się pojawiało w adsense?

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś widział csszengarden to tam często tam jest podmieniany tekst na grafikę przez display:none, normalnie to by pewnie wszyscy krzyczeli ze to spam ze tak nieładnie ukrywać tekst, ale tam jakoś nikt się o to nie czepia, jak google na cos takiego reaguje? w sumie tekst ukryty (najczęściej znaczniki h1, h2) ale z drugiej strony w końcu po coś została stworzona definicja display:none

nie jestem prawdziwym Polakiem bo prawdziwy Polak zna się na wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

display:none została stworzona jeszcze zanim ktoś wpadł na pomysł użycia jej do ukrywania tekstu na stronie.

Na jednej z moich pierwszych stron stosowałem display:none do preloadu div'ów które wyświetlałem javascriptem. Takie ciekawe menu zrobiłem - klikasz i pojawia się text, klikasz inne pole i pojawia się inny.

Moim zdaniem css nie został stworzony z myślą o tworzeniu ukrytych textów mających na celu poprawę pozycji strony w wyszukiwarkach.

Temat BlackSEO vs. WhiteSEO jest długi jak rzeka i mocno wytarty.

Ja się nie oburzam na nic jeśli znajduję to czego szukałem - wkurzają mnie jedynie śmiecie, które bez technik ukrywania textu/mielonki przetykanej keywordami nigdy nie wystąpiły by w indexie wyszukiwarki.

Panowie - wszystko jest względne!

Tyle lat minęło a ja nadal działam w SEO
-----

Wykonuję Link Building z tematycznych artykułów sponsorowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieję że za ukryty tekst nigdy nie wylecę z indexu bo połowa stron moich klientów by poleciała - wszystkie rozwijane menu na CSS to jakieś ukryte warstwy.

jakieś rozdwojenie jaźni mam przez to. z jednej strony dobrze robić menu na listach bo ładnie się indeksują podstrony, z drugiej chodzą słuchy że to jest chodzenie na krawędzi.

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś widział csszengarden to tam często tam jest podmieniany tekst na grafikę przez display:none

tylko rzecz w tym w jakim celu to jest uzywane. Bo moze sluzyc np. przeskakiwaniu menu i naglowkow w przegladarkach tekstowych i czytnikach glosowych (taki uklon w strone niewidomych korzystajacych z internetu).

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bany to chyba ludzie - pracownicy google dają ?

więc człowiek to już potrafi rozróznić uzasadnione użycie od nieuzasadnionego ;P

czy za ukryty tekst mozan dostać filtra jakiegoś ? jeśli sądzicie, że tak to na jakiej podstawie komputer miałby ustalić na jaką frazę jest filtr ?

btw

ja na wszelki wypadek nie używam "nieczystych" technik

nie ze względu na etykę, ale na to, że nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny update (choć jestem zupełny newbie to tyle siejuż nauczyłem ;p )

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o spam report o którym była mowa parę postó wyżej

Google (i parę innych osó:) psize, że na jego podstawie nei dostaje się bana tylko są aktualizowane algorytmy.

Wiecie coś o tym ? :>

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności