Skocz do zawartości

Pogrózki, zastraszanie, a pozycjonowanie


chrisf

Rekomendowane odpowiedzi

Róznie to bywa w tym necie i śmiesznie, i strasznie. Na razie śmiesznie ;) Zrobiłem znajomej stronę, znalazł sie tam ades mailowy. Dostała listy od konkurencji z "propozycją nie do odrzucenia", żeby zaprzestała swej działalności. :) Od jakiegoś czasu (krókiego) promuje stronę znajomej w wyszukiwarkach (pozycjonowanie to może za dużo powiedziane, po prostu dodaje linki). Co jest pośrednio przyczyną całego zamieszania. Być moze zbieg okolicznosci, ale inna firma z tej samej dość wąskiej braży, z tego samego miasta zaczęła także dbać o pozycje w wyszukiwarce.

Tak sie zastanawiam czy i wam sie zdarzaja podobne historie. I co właściwie, ta rozjuszona konkurencja na polu internetowym moze zrobić mojej stronie?

Szkoła makijażu-makijaż, wizaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie to fachury, znając życie to raczej ci nie zaszkodzą bo nie będą wiedzieli jak. Ale jak młoda ta twoja domena-strona, to można łatwo ją w filtr wsadzić na dana frazę.

Skuteczne pozycjonowanie w google to podstawa reklamy w internecie.

Dobre pozycjonowanie Białystok to skuteczny traffic.

Najlepsza reklama w internecie to pozycjonowanie stron w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi na pytanie co mogą Ci zrobić jest wiele.

Po pierwsze zdepycjonowanie strony,antyreklama,wypozujonowanie pod hasłami jak kretyn i.t.d.Narazie tylko to p[rzychodzi mi do strony ciekawey jestem,za to czy firma która niechcianie zostanie spozycjonowana pod takim hasłem jak np.kretyn [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] może powieśc kogoś do odpowiedzialności karnej?

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę robię burze mózgów, żeby zobaczyć co sie moze stać, ale także z ciekawości czy takie rzeczy często się zdarzają. O filtrze i niechcianych frazach myślałem i nie tylko... Mam nadzieję, że do takich"fachowców" od robienia dziwnych rzeczy nie trafią. Na razie idą moim tropem i dodaja linki do tych samych katalogów, choć udaje im sie znależć już jakiś inny. Mi to nie przeszkadza, mogą być przedę mna.

Te listy sa wyrazem jakieś bezsilnosci, a ludzie nie lubia tego stanu ...Więc coś muszą wymyślić -mam nadzieję, że jednak im przejdzie.

Domena jest młoda- 2 miesiące.

Szkoła makijażu-makijaż, wizaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma pozycjonerska z "krwi i kosci" nie bedzie depozycjonowac konkurencji bo takie kwiatki to wyzwanie a tym samym proba MOCY. Wiec jak piszesz ze sa jakies pogrozki to napewno nie jest to dobra firma.

Firmy liczace sie na rynku pozycjonerskim nie zabeigaja o wzgledy "pozycjonowanych" ... poszukujacy sami znajduja dobre firmy.

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami dostawalem "glupie" maile, ale od razu blokowalem takie numery IP.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne ze rob. Ja to zawsze sobie tlumaczylem: jestem widoczny w internecie skoro do mnie pisza :)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób swoje, ale uważaj na "nieetyczne meotdy"

nie mozesz używac ukrytego tekstu i innych tego typu sztuczek bo wyślą na Ciebie spamreport

chcesz czy niechcesz musisz grać czysto

BTW.

Wysyłał ktoś spmareport ? Groźne są tego skutki czy tylko teoretyczne ?

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności