Skocz do zawartości

[prywata] Statystyki 2001-2006


Vitis

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Teraz zapewnie zrobie z siebie niezbyt błyskotliwego osiołka ale potrzebuje pomocy w znaleznieniu info.

Poszukuje statystyk z lat 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 okreslających liczbe witryn w internecie oraz liczbe kompów podłaczonych do neta.

Nie zabardzow iem gdzie zaczać poszukiwania ( że w google to wiem) Może ktos z Was maił stycznośc z takimi informacjami?

Bedę bardzo wdzięczna za pomoc ( wykładowcy juz nie wiedzą co wymyslac na tych cholernych zajeciach :/ )

Pozdrawiam gorąco!

Nie, no zdaję sobie że pytanie jest irracjonalne.

Nie chodzi mi oczywiście o szczególy ale ogólny zarys.

Na serio nikt z Was sie z tym nie spotkał? :P

kurczaken

Najlepszejsza, najoryginalniejsza i najprofesjonalniejsza Fotografia Ślubna w Bolesławcu:)

I taka skromna Grafika Reklamowa

Oczywiście wszystko to jest tam, gdzie lezy Bolesławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze działa :P

nawet dokopałam sie do ststystyk z ilościa witryn.

Nie wiem na ile te info moga byc rzetelne- ehhh

Dzieki za pomoc NoMoreG! Zabieram sie do c.d. poszukiwań

Najlepszejsza, najoryginalniejsza i najprofesjonalniejsza Fotografia Ślubna w Bolesławcu:)

I taka skromna Grafika Reklamowa

Oczywiście wszystko to jest tam, gdzie lezy Bolesławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Oleq, całkiem ciekawie się to przedstawia.

Jednak nadal nie dokopałam się do info na temat ilosci kompów podłączonych do neta.

jedna ze stron ujawina że w roku 2002 było poniekąd 500tys/ w 2004 150 mln hub'ów, a lata 2001,3,5 ??

grrr

Najlepszejsza, najoryginalniejsza i najprofesjonalniejsza Fotografia Ślubna w Bolesławcu:)

I taka skromna Grafika Reklamowa

Oczywiście wszystko to jest tam, gdzie lezy Bolesławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejus!! wasnie tego sukałam!

Dzięki wielkie

Co do wiarygodności- to sam Profesor powinien sie liczyć że z takimi pytaniami to ciężko ją ocenić.

Pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI!!

Najlepszejsza, najoryginalniejsza i najprofesjonalniejsza Fotografia Ślubna w Bolesławcu:)

I taka skromna Grafika Reklamowa

Oczywiście wszystko to jest tam, gdzie lezy Bolesławiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności