Skocz do zawartości

Polska-Portugalia


gizmoo3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiedziałem, że dzisiaj będę bombardowany z każdej strony tymi wspaniałymi tekstami o polskich piłkarzach. Sęk w tym, że denerwuje mnie ta wielka radość. Raz do roku to i kura piernie. Za chwile nasze patałachy będą grali z afganistanem, Serbią czy innym doskonałym klubem i dostaną 3 do 0. Zawsze powtarzałem, że Polscy piłkarze to zgraja nażelowanych buraków i będę to prawił nadal. Dziękuję i pozdrawiam :P

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że dzisiaj będę bombardowany z każdej strony tymi wspaniałymi tekstami o polskich piłkarzach. Sęk w tym, że denerwuje mnie ta wielka radość. Raz do roku to i kura piernie. Za chwile nasze patałachy będą grali z afganistanem, Serbią czy innym doskonałym klubem i dostaną 3 do 0. Zawsze powtarzałem, że Polscy piłkarze to zgraja nażelowanych buraków i będę to prawił nadal. Dziękuję i pozdrawiam :P

Z takim podejsciem to zacznij kibicowac Brazylii - oni znacznie czesciej wygrywaja. I tez maja nazelowane wlosy ;)

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że grają jak banda patałachów, którą znaleźć można na każdym podwórku w Polsce, a dostają za to kolosalne pieniądze. Nie dość tego to nie wiem czemu w Polsce ten sport jest uważany za sport narodowy. A niby jakie my mamy w piłce osiągnięcia w ostatnich 15 latach...?? A ilu jest Polskich sportowców, o których nikt nie pamięta, którzy po zakończonej karierze (niestety kariera sportowca nie jest długa) nie mają co z sobą zrobić. Za przykład może posłużyć chociażby kadra Judo. Paweł Nastula zdobył złoto na Olimpiadzie i nie dostał za to nawet połowy tego co te patałachy zgarniają w ciągu naszego trampkowego sezonu. Za to naszej bandzie nażelowanych zdechlaków, którzy na 3 miesiące przed MS jadą na szybki obóz kondycyjny bo okazuje się, że nie mieszczą się w żadnych ramach udziela się takiego kredytu zaufania. I co? Za każdym razem zawodzą. Śmiech na sali.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podobała gra Polaków wczoraj, byłem ogromnie zaskoczony ich postawą.

lecz boli mnie jedna rzecz. Polska grać potrafi TYLKO i WYŁĄCZNIE kontrą. Czy nie mamy w Polsce 2 pomocników co wezmą na siebie ciężar gry ? Było to widać w meczu z Kazachstanem.

Obie bramki wczoraj padły z szybkiej akcji polaków po błędach portugalczyków. Było kilka momentów jak Polska królowała w środku pola, ale tak powinni grać cały czas. Większe posiadanie piłki przez portugalczyków pokazuje nasz styl gry.

ale i tak duże brawa za wczorajszy mecz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że grają jak banda patałachów, którą znaleźć można na każdym podwórku w Polsce, a dostają za to kolosalne pieniądze.

No właśnie chodzi o to, że wczoraj nie grali jak banda patałachów - stąd niemal wszyscy są zaskoczeni :P.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że grają jak banda patałachów, którą znaleźć można na każdym podwórku w Polsce, a dostają za to kolosalne pieniądze.

Sam jesteś patałach tyle, że sprzed komputera i nie masz pojęcia jak ciężka jest to praca. A dostają większe pieniądze, bo mogą pracować w ten sposób przez 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że od 10 lat trenuję Judo i coś o ciężkiej pracy na treningu wiem. Uwierz mi, że przy treningu zawodnika Judo, granie w piłkę to spacer po parku. Niestety chory system powoduje, że leniwi kolesie na układach dzięki temu, że kopną 2 razy w tyg. piłkę mogą rozbijać się mercedesami. A zawodnicy tacy jak Paweł Nastula, którzy oprócz litrów potu wylanych na treningu zmagają się cały czas z kontuzjami zostaja pominięci. Nie ma się co oszukiwać - to co robią na boisku Polskie buraki nie mieści się w ramach europejskich.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że od 10 lat trenuję Judo i coś o ciężkiej pracy na treningu wiem. Uwierz mi, że przy treningu zawodnika Judo, granie w piłkę to spacer po parku.

Co ma piernik do wiatraka? :P

Nie ma się co oszukiwać - to co robią na boisku Polskie buraki nie mieści się w ramach europejskich.
;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka?

Napisałeś

Sam jesteś patałach tyle, że sprzed komputera i nie masz pojęcia jak ciężka jest to praca. A dostają większe pieniądze, bo mogą pracować w ten sposób przez 15 lat.

To Ci piszę, że wiem co znaczy ciężko trenować i że granie w żelowym kasku w piłkę to pryszcz w porównaniu z niektórymi, innymi sportami! Co do poziomu Polskiej piłki na tle europy no to każdy wie jak jest - ma się jak piernik do wiatraka własnie.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiem co znaczy rynek i to, że w piłce są reklamy itd. Tylko nie rozumiem ludzi dlaczego mimo tak dennej gry ciągle ich oglądają i dają im zarobić - to właśnie trąca moherem. Mało tego teraz nasza wspaniała 11 wygrała pierwszy mecz z liczącą się drużyną od niepamiętnych czasów i wszyscy podniecają się tym jak głupi bateryjką. Poczekajmy do następnego spotkania i zobaczymy czy wtedy bedziemy/cie tacy radośni.

szybka edytka odnośnie układów.

Nie tak dawno jakimś tam prezesem czy kimś w tym całym PZPN był pan Boniek. Tak się złożyło, że w owym czasie również był managerem niejakich braci Żewłakowów - więc kto inny miał się znaleźć w kadrze jak nie oni...

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci piszę, że wiem co znaczy ciężko trenować i że granie w żelowym kasku w piłkę to pryszcz w porównaniu z niektórymi, innymi sportami!

No to idź oglądać te swoje sporty a fanom piłki nożnej daj spokój.

Co do poziomu Polskiej piłki na tle europy no to każdy wie jak jest - ma się jak piernik do wiatraka własnie.

Ma się tak, że jesteśmy lepsi od Portugalii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności