Skocz do zawartości

[prywata] rower trójkołowy


Mar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak byłem w Ustce, widziałem pełno takich rowerów, są one popularne w nadmorskich miejscowościach,

teraz niestety nie mam możliowści pojechania tam i zrobinia zdjęć, a przegladając internet nie moge za wiele znależć. Może ktoś dysponuje takimi zdjęciami, lub mieszka gdzie takie pojazdy jeżdżą, dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,

Mariusz.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście to kradziejstwo le może znajedziesz coś na "sprzyjającej" licencji

np to zdjęcie:

Nie, ja nie potrzebuję wykorzystywać zdjęć.. chodzi mi o porównanie rozwiązań konstrukcyjnych ;)

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności