Skocz do zawartości

mapy na stronie - zmieńcie na Google Maps


franckey

Rekomendowane odpowiedzi

tak w ramach przestrogi... przejrzyjcie wszystkie swoje strony i pousuwajcie mapki niewiadomego pochodzenia (zmieńcie np. na Google Maps). DO starej storny jedna z firm doczepiła mi się do kilku pixeli kwadratowych, wypisując oficjalne pisma i strasząć sądami.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Za bardzo nie rozumiem o co chodzi...

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o umieszczanie na swoich stronach fragmentów mapek ( skanów screenow ) do których nie ma się praw. Firmy kartograficzne bardzo pilnuja aby nikt nie używał ich dzieła. Za wstawienie 100x100 px potrafią sobie zażyczyć nawet xx,000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Firmy kartograficzne bardzo pilnuja aby nikt nie używał ich dzieła

Dokładnie, właśnie się o tym przekonałem. Polskie firmy oferująće mapy chyba czują, że ich czas się kończy (ze względu na Google Maps) i próbują znaleźć osoby, z których mogą wyciągnąc kasę. Wstawiliśmy na stronę kawałek mapki (dosłownie 400x250 pixeli) z pilot pl na stronę informującą o konferencji. Po konferencji wszyscy o stronie zapomnieli, a tu przychodzi pismo, że chcą nas obciążyć kosztami za 5 lat (na razie nie napisali ile).

Zastanawia mnie skąd wzięli te 5 lat, bo strona z mapką istniała od początku 2005.

Także używajcie Google Maps poprzez Google Maps API. 100% legalne i interaktywne, jedyna wada, że mapy szczególowe mniejszych miejscowości nie są jeszcze naniesione.

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te Google maps ... nie bardzo kumam jak można dać:?

PObralem api, i przykładowykod strony, zaladowałem, piknie, ale...jak to azmienić na nasza Polske?

Tam u mnie jakieś Palo ALTO

https://www.e-polska.waw.pl/111.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności