Skocz do zawartości

Jak wybrać firmę?


jkolonko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może ludzie poprostu boją się, że to konkurencja, która pyta profesjonalistów o wycene a później robi to taniej i niekoniecznie lepiej.

No bez przesady... to chyba jakaś mania prześladowcza by była.

Pozdrawiam,

duża gęba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu, na podwykonastwie to wychodzi sie jedynie na maly plus albo na zero

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast reszta jak makiem zasiał. O co chodzi?

Genralnie jest problem z pośrednikami w branży - pozycjonowanie bez kontaktu z działem marketingu firmy czy z kimś "stamtąd" to masakra ;).

Z drugiej strony pośredników trzeba uznawać, ale ja po prostu wypłacam prowizję i już - kontakt przejmuję sam :peace:.

a co my mamy uczyc ludzi jak wybierac oferty, czy pisac zapytania ofertowe zeby dostac odpowiedz?

znaczy ja bym chętnie pouczył jak pisac i jak pytać ale,

a) zostałbym posądzony o nieobiektywizm

:yahoo: jest szansa, że nawet nieświadomie "naginałbym" do swojego - człowiek słabą istotą jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony pośredników trzeba uznawać, ale ja po prostu wypłacam prowizję i już - kontakt przejmuję sam :peace:.

bo to dobry układ jest przy zdrowo prowadzonym biznesie.

ps. będę musiał się zgłosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była oferta ale kwestia ile i za co

to nie padło moze cena jest nie odpowiednia aby zajac sie tym co było proponowane. Nalezy bowiem pamietac iz posredik zgarnie spora kase a temu co bedzie zaiwanial spadna puchy :D

szara polska rzeczywistosc

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku ja tego nie rozumiem?

(za przeproszeniem) A h*j was to obchodzi czy to jest za posrednictwem czy tez nie..jak wam pasuje ta kasa to bierzcie, jak nie pasuje to nie bierzcie, prosta sprawa - Jak dla mnie to zwykly wykret z tymi posrednikami - co to za biadolenie ze zostaja ochlapy..Kazdy ma przeciez wybor.

:D

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie iz kasa nie pasuje kwestia jest jaka to kasa a rzeczywistosc jest bardzo czesto taka iz posrednik zgarnia duzo ten na dole ma nic

nie wiem jak jest w tym przypadku stwierdzam poprostu czesty przypadek. moze sie jednak okazac iz tutaj jest co zgarnąć i zarobic bo o to tu chodzi czy to sie opłaci dlatego wielu woli dzialać bez posredników :D

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czemu dane prace zlecam komuś a sam sie ich nie tykam?

a) nie znam sie na tym

:D w tym czasie kiedy bym sie meczyl robiac dana rzecz, której nie umiem zarobie trzy razy więcej robiąc to na czym sie znam.

I to jest godna postawa i zgadam się

"Dopiero gdy wolna wola znowu zaskoczyła, przerwali bieg po torze przeszkód ich własnej konstrukcji."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie iz kasa nie pasuje kwestia jest jaka to kasa a rzeczywistosc jest bardzo czesto taka iz posrednik zgarnia duzo ten na dole ma nic
Ale ten na dole sam sie na to zgodzil. Pozatym nie pisz ze to szara polska rzeczywistosc bo na zachodzie taki model jest jeszcze bardziej rozpowszechniony.

:D

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja krotko i na temat (jest to wylacznie moja opinia): Prawdziwi, skuteczni pozycjonerzy pozycjonuja zazwyczaj tylko i wylacznie wlasne strony, na ktorych zarabiaja i o ktorej dbaja jak o wlasne dzieci. Prawdziwi, skuteczni pozycjonerzy malo pisza, malo gadaja i malo sie przechwalaja, ale caly czas dzialaja. Najlepszym tego rezultatem, a zarazem motywacja sa dla nich zarobki, ktorymi takze sie nie chwala :D Wiec po prostu wiekszosc najlepszych pozycjonerow pozycjonuje tylko dla siebie... No bo po co dla innych jak mozna samemu wiecej zarobic niz dla kogos?? ...

Pozdrawiam,

Ważka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności