Skocz do zawartości

Inteligencja przecietnego polaka :]


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczylem dzisiaj linka do czegos co mnie zalamalo, albo tez i ucieszylo... Zastanawialiscie sie pewnie nie raz ogladajac reklamy proszkow do prania, supermarketow itp czy naprawde ich target jest tak glupii zeby sie nie obrazic taka reklama. Owszem - jest :]

Ostatnio zauważyłam,że Lidlowy odpowiednik Domenstosa-Lel za 1,99zł jest bardziej gęsty i wydajny niż Domestos Przerzuciłam się też na Lidlowskie proszki do prania

oto forum milosniczek supermarketow: https://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3289581&start=30

wierzyc sie nie chce : :peace:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ostatnio zauważyłam,że Lidlowy odpowiednik Domenstosa-Lel za 1,99zł jest bardziej gęsty i wydajny niż Domestos Przerzuciłam się też na Lidlowskie proszki do prania

hmm nie robię zkupów w lidlu, ale domestos to nie porszek do prania tylko żroący płyn do kibla co zabija zarazki .. zaraz zaraz .. 1,99 kurczę bede musiał pojechac zobaczyć to faktycznie nie drogo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest coś fenomenalnego w pozycji ludwika

Ja Ludwikiem umyłem kiedyś samochód :D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód czy Ludwik? :D

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłam,że Lidlowy odpowiednik Domenstosa-Lel za 1,99zł jest bardziej gęsty i wydajny niż Domestos Przerzuciłam się też na Lidlowskie proszki do prania

znakomicie sie sprawił przy myciu starego pomnika na cmentarzu

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to czasem w takim niepozornym opakowaniu kryje się markowy produkt.

Znam historie jak palarnia kawy pakowała do tesco jeden ze swoich najlepszych gatunków kawy w opakowania typu dobra cena czy jakoś tak. I kawa szła za 1/10 pierwotnej ceny.

Z innymi produktami jest podobnie niestety nie ze wszystkimi i nigdy nie wiadomo, co się kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby dojsc do takich wnioskow nie trzeba szukac w sieci

wystarczy pojsc do biedronki :D

odkrycie, zaoszczedzic 2zl na czysciku do kibla ktory sie kupuje raz na 4 mc...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu na stacji Shell. Stoi przedemną koleś, tankują mu jego Poloneza ATU. Gość wyraźnie podniecony, podchodzi do kasy i mówi (do chyba znajomej kasjerki):

- Ale dzisiaj miałem szczęście! Byłem w Tesco i nagle rzucili DVD Manta za 99zł! Szok, kupiłem dwa od razu. Radzę Wam też wziąść 30 minut wolnego od szefa i sobie kupić! Ja kupiłem od razu dwa, dla siebie i dla syna.

- Ja już mam DVD . Mąż kupił pół roku temu za 399zł.

- No ja też mam, syn też w sumie.. Ale taka okazja!

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze też to co droższe jest lepsze, markę trzeba zapłacić a to niestety nie zawsze sie przejawia solidnością wykonania

przykład z mojego podwórka:

- ponad dwa lata temu moi robole na gwałt potrzebowali dodatkowej szlifierki kątowej, skoczyłem do marketu i kupiłem najtańsze badziewie firmy Toya z założenia że kupuje jednorazówkę która przy takich obciążeniach pochodzi góra tydzień

-efekt: ten badziew działa do dziś, przeżył już 3 inne szlifierki Boscha i Black&Decker-a (markowych firm bądź co bądź :D) szanowanowana to ta Toya delikatnie mówiąc to nie jest, jedyne naprawy jakie przeszła to wymiany szczotek i notorycznie urywanych kabli zasilających.

nie żebym reklamował tu Toye bo i tak zazwyczaj kupuje markowy sprzęt z uwagi na gwarancje, i na to że zazwyczaj jest odwrotnie (np wiertarki Hiliti kosztowały mnie kupę kasy ale 6 lat intensywnej pracy i praktycznie zerowa awaryjność) poza tym i tak wpierdzielam to w koszta ale to daje do myślenia że durna Toya potrafi tak długo wytrzymać :)

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności