Skocz do zawartości

Internet Explorer 7


Kaviorek

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest na forum ktoś, kto już ma zainstalowanego IE7?

wejść z tego mam 0,3% i ciekaw jestem jak się strona rozłazi pod nim,

sam nie chce instalować na razie, bo mam jeden komputer, a pewnie odinstalować już się nie będzie dało, więc jakby ktoś uprzejmy mógł mi screena podesłać, to byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ie7, musiałem wyłączyć antyalias bo mnie ku* brała oglądając w ten sposób strony :)

co do sprawdzania jak wygląda sajt to bez tego narzędzia życia sobie nie wyobrażam:

https://browsershots.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IE7 można bezproblemowo odinstalować.

Tylko po co? Za jakiś miesiąc poleci automatycznym updatem na cały świat, za parę miesięcy będzie dominującą przeglądarką na świecie. Można nie lubić, ale mieć trzeba :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy grafik który od lat używał tylko Szkapę albo Operę (komercyjną) i nienawidzi M$ oraz IE 6 oraz niższe, po zainstalowaniu "na próbę" IE 7.0 nie chce słyszeć o deinstalacji - twierdzi, że toto posiada wszelkie pozytywne cechy poprzednich dwóch już wymienionych przeglądarek oraz FF. Ja nie wiem bo nie używam XP, ale raczej mu wierzę :(

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie zainstalowalem IE 7, wczesniej mialem juz IE 7 Beta 2 na probe ;)

Na poczatku wiadomo - trzeba pouzywac tego kilka dni zeby sie przyzwyczaic :(

Z dzisiejszych ogledzin moge powiedziec ze interpretacja kodu HTML jest taka sama jak w IE 6 i co tu duzo mowic polecam jak najszybciej przestawic sie z IE6 na IE7, bo ma duzo nowych ciekawych funkcji, miedzy innymi zakladki, czytnik rss'a no i jest bezpieczniejsza od poprzednika :)

Przed instalacja trzeba zweryfikowac leglalnosc swojego Windowsa ;) Zycze powodzenia piratom :)

Wrrrr dzisiaj zauwazylem na 2 stronach w tym jedna moja inna interpretacje jezyka CSS przez IE7! No to Microshit znowu dal plame... Juz to widze jak trzeba bedzie kombinowac zeby strony wygladaly tak samo w IE6 i IE7 :|

Pozdrawiam,

Ważka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności