Skocz do zawartości

Szybki Fresh Site Bonus w G ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Mam domene ... od ok 3 tygodni. Dodałem ją do paru katalogow (dosłownie paru). Witryna to dwie strony HTML na krzyż :D (XHTML, CSS - valid)... i juz jestem w TOP10 w google na raczej dość popularna frazę.

Czy to możliwe że aż tak szybko ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo wnosi toj post do mojego pytania.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% bonus, ale jest szansa, że ta fraza momo, że ma wiele zapytań to nikt nie pozycjonuje się na ta frazę i inne strony nie powodują samoczynnego linkowania do siebie

wiem, że powiecie, że to bzdura, ale ja WIEM że są takie frazy w Polsce :P

to są frazy w których często wikipedia jest w top 10 ;p

czy rzeczywiscie bzdury plotę ? :>

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pożyczki" ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnałes jeszcze dodac że Twoja strona to www.serwis-kredytowy.pl ;)

moim zdaniem to FSB

ja na podobną fraze(podobna liczba zapytac) też byłem jakiś czas w top 10 a potem spadłem

FSB ma dużą moc:)

ps. jak nie przestaniesz linkowac to oczywiście nie spadnie:)

ps2. sprawdziłem stronie która jest 2 miesjac wyżej niż Ty i wg. msn ich BL kształtuje sie tak:

Backlinks: 1014 (61 Domains » 53 different IPs)

PageRanks: 22xPR0 3xPR1 29xPR2 4xPR3 2xPR4 1xPR5

a więc mój wniosek:

1. fraza wbrew pozorom łatwa (może sie nią zainteresuje:) )

2. liczba zapytań na daną fraze nie zawsze oddaje trudność tej frazy (przykład to różne odmiany jakiegos słowa np. odmiana słowa "banki" to "banku" mimo 11,5M zapytań wypozycjonowanie sie na ta fraze było by względnie łatwe)

3. FSB mimo wszystko ma duża siłe:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli moze jednak nie do końca pie.. plotę ? ;)

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ebanki: nie - nie jest to serwis kredytowy bo jest dużo starszy od tej stronki. Szukaj dalej :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności