Skocz do zawartości

Bardzo duże różnice w uniklanych wejściach na stronę dziennie


yooo3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

oto moja stronka https://www.reklamypiw.prv.pl

Powstala jakies 3 miesiace temu, na poczatku dodawalem ja do jakichs wyszukiwarek i katalogow, ale teraz nie mam zbytnio na to czasu. Czasem zagladam do statystyk (sa dostepne na mojej stronie bez logowania) i zauwazylem bardzo dziwna rzecz. Jednego dnia mam ok. 50 uniklanych wejsc, a klika dni pozniej np 0. Zastanawia mnie tylko, Co powoduje tak duze zroznicowanie??????

Chce zaznaczyc ze od dluzszego czasu nie zajmuje sie pozycjonowaniem tej strony, wiec nie jest to raczej spowodowane zadnymi moimi działaniami. Macie jakies pomysły??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oto moja stronka https://www.reklamypiw.prv.pl

Jednego dnia mam ok. 50 uniklanych wejsc, a klika dni pozniej np 0. Zastanawia mnie tylko, Co powoduje tak duze zroznicowanie??????

Od razu napiszę, że robienie czegoś na aliasie prv.pl jest bez sensu i lepiej kup sobie doemene.

W twoim przypadku 50UU/d to jest i tak OK.

Masz stronę, gdzie prawie nie ma treści (te co przejżałem podstrony), do tego w zależności od DC masz zaindeksowanych od 27 do 81 podstron, średnia to tylko trochę ponad 40..

Twoje wachania mogą mieć przyczę:

-długo mi się otwierała ta Twoja "strona"

-skaczesz po DC i to po ilości zaindeksowanych i po pozycjach...

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wziąść pod uwagę wiele czynników - np. dzień tygodnia, google dance, itp.

przy tak małej liczbie odwiedzin, to wcale nie dziwne, że różnice w odwiedzinach wydają się tak duże - jak będziesz miał 100 uu dziennie, to będziesz się zastanawiał dlaczego raz jest 100, a raz 50 i wtedy założysz nowy topic? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności