Skocz do zawartości

[Wykonam] Precle, teksty zapleczowe, artykuły tematyczne i specjalistyczne, opisy, teksty synonimiczne


aleksandra_dabrowska

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuję profesjonalne pisanie różnego rodzaju tekstów: precli, tekstów zapleczowych, artykułów tematycznych, artykułów specjalistycznych, postów blogowych, opisów do katalogów, opisów produktów, tekstów synonimicznych. Tworzę je od ponad trzech lat i posiadam naprawdę bogate doświadczenie. Moje przykładowe prace znajdą Państwo na stronie www.profesjonalnycopywriting.blogspot.com (więcej mogę podesłać prywatnie). 

Działam szybko, bezproblemowo i zawsze kieruję się potrzebami oraz uwagami klienta. Najlepiej czuję się w tematykach związanych ze sportem, dietetyką, suplementacją, zdrowiem, medycyną, podróżami i naukami ścisłymi, aczkolwiek niejednokrotnie pisałam już o motorach, wózkach widłowych czy instrumentach muzycznych. Podejmę się każdego wyzwania! :)

 

Cennik usług: https://profesjonalnycopywriting.blogspot.com/p/cennik.html

 

Dane kontaktowe:

Aleksandra Dąbrowska

E-mail: aleksandra_dabrowska00@o2.pl

 
 

Zapraszam do współpracy - www.profesjonalnycopywriting.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności