Skocz do zawartości

No nie wytrzymałem z nerwów. :D


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

@jankos jestem tego samego zdania co i ty. Drazni mnie poprawnosc polityczna, a ze akurat mam dorastajacego syna, ktory w ramach mlodzienczego buntu postanowil byc na anty wobec srednio w sumie konserwatywnego ojca to nauczylem sie mimochodem zwracac uwage na takie rzeczy bo ciagle sie z mlodym licytujemy :)

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2018 o 11:30, odys napisał:

Jeśli jednak masz produkty customowe, unikalne czy skierowane do wymagającego klienta, potrzebujesz właśnie kwiecistego opisu. Przykład to domy czy drogie wycieczki.

Kwiecistego opisu wymaga prawie każdy produkt i tu trzeba coś wymyślić. Temat dotyczy kategorii a dla kategorii nie zawsze jest sens robić na siłę opis.

𝓒𝓸𝓰𝓲𝓽𝓸, 𝓪𝓻𝓻𝓲𝓹𝓲𝓸 𝓭𝓲𝓮𝓶, 𝓿𝓲𝓿𝓸, 𝓬𝓻𝓮𝓭𝓸, 𝓮𝓽 𝓼𝓹𝓮𝓻𝓸, 𝓱𝓾𝓶𝓪𝓷𝓲𝓽𝓪𝓽𝓮𝓶 𝓷𝓸𝓷 𝓭𝓮𝓼𝓽𝓻𝓾𝓬𝓽.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2018 o 13:50, blake napisał:

Niezłe oksymorony nam tu kolega zasadził...

Nie widzę żadnej sprzeczności ;)

1 godzinę temu, Grey Ronin napisał:

dla kategorii nie zawsze jest sens robić na siłę opis.

eżeli jest duża konkurencja to niestety zawsze :( , przy mniejszej konkurencji można sprawę załatwić krótkimi opisami pojedynczych towarów w listingu.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności