Skocz do zawartości

Czy warto i czy to nie zaszkodzi?


piotreczek100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie

Posiadam subdomene www.informator.chelm.pl która ma pr4 ale z Waszych sugesti wnioskuję, że lepiej zmienić mi ją na www.chelm24.pl.( która też jest moja) Teraz moje pytanie: Czy coś się stanie jeśli zacznę dodawać do katalogów domenkę chelm24.pl a dopiero po jakimś czasie przerzucę na nią stronę? Czy to bedzie dla G jakiś spam? czy coś w tym stylu? Póki co mam przekierowania z chelm24.pl na informator i chciałbym podmienić domeny ale boję się, że zniknę w wynikach G a tego bym sobie nie życzył:)

Pozdrawiam Wszystkich SEOmastersów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś się stanie jeśli zacznę dodawać do katalogów domenkę chelm24.pl a dopiero po jakimś czasie przerzucę na nią stronę?

Pustej strony nie dodasz do katalogow, musi posiadac jakas tresc.

Jak sie zdecydujesz na chelm24 to daj ze starej subdomeny przekierowanie 301 na nowa domene, po jakims czasie PR powinien zostac przeniesiony.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz:( Roboty pobierają metadane z informator.chelm.pl bo w tej chwili na chelm24 jest przekierowanie na informator.chelm.pl wiec dodajac do katalogów metadane pobierane sa z informatora. Chodzi mi o to czy:

1 nie bedzie to jakis duplicate?

2. czy to nie zaszkodzi?

3. czy moze sie zdarzyc taka opcja ze chelm24.pl bedzie obok w wynikach pod np fraza chelm jesli dodam link do tych samych miejsc co informator?

z Czasem gdy zakatologuję:) w iluśtam katalogach chelm24 zmienic to ze wtedy zrobie przekierowanie z informatora na chelm24 czyli odwrotnie jak jest teraz:)

nie wiem czy tak mozna:( czy nie narobie sobie tym jakiegoś brudu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1. jezeli dasz przekierowanie to nie bedzie duplicate content.

Ad.2. patrz pkt 1

Ad.3. Nie ma potrzeby dodawac linkow w tych samych katalogach jezeli dasz 301 z subdomeny na domene. Moc linkow przejdzie na domene.

Jakos nie widze przekierowania z chelm24 na informator, teraz to sie nazywa duplicate content. Zdecyduj sie, czas najwyzszy.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności