Skocz do zawartości

PDF na stronie a słowo kluczowe


grzmotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W zasadzie jest to powtórzenie posta który pojawił się w wątku związanym z treścią. Myślę jednak że nowy post to bardziej odpowiednia forma.

Usługi oferowane przez firmę opierają się na wielu zależnościach od aktów prawnych. Pomyślałem sobie że mogę wrzucić kilka ustaw, rozporządzeń, kodeksów itd w PDFie.

Pytania:

1) czy więcej treści automatycznie znaczy lepiej nawet jeśli słowo kluczowe występuje w ustawie 2-5 razy a kilkadziesiąt stron to tekst nie zawierający słów kluczowych ? Czy nie spowoduje to spadku mojej pozycji na to słowo kluczowe (stosunek słów kluczowych / reszta) ?

2) Czy słowa kluczowe zawarte w pdfie znajdującym się na stronie podnoszą pozycję strony ? I tak przy okazji co z plikami typu Excel, Word, txt, czy jeśli znajdują się w tej samej domenie - nie jest to link zewnętrzny - to podnoszą pozycję na dane słowo kluczowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. niekoniecznie jak sie przydadzą na stronie to wklejaj, według mnie nie ma przeciwwskazań, co do pomocy w pozycjonowaniu to średnio to widzę ale można spróbować.

2. podnosić nie podnoszą same w sobie ale się przydają. nie sa to zewnętrzne linki. masz możliwośc szukania wyników tylko dla pewnych formatów plików więc roboty czytają je jakoś byly nie bły za bardzo skomplikowane.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jimmi

Kusi mnie na jakiś test. W google w wyszukiwaniu zaawansowanym możesz ustawić typ pliku na np. pdf albo ppt. No i znajduje frazy w środku tego pliku. Co więcej na stronie z wynikami wyszukiwani wypisuje fragment tekstu z pdfa. Tylko czy te słowa mogą podnosić pozycję strony ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności